Roca MERIDIAN

Umywalka Meridan biała

Wyróżniająca się niezwykle elegancką, choć prostą formą umywalka pozwoli na wykończenie łazienki w szykowny i odpowiadający klasycznym standardom sposób. Półokrągła misa o wymiarach 60 x 46 cm z pojedynczym otworem na baterię umożliwi stworzenie miejsca do komfortowego wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Subtelny kształt, uniwersalna biel oraz gładka powierzchnia czynią umywalkę prawdziwą dekoracją łazienki. Możesz do niej dobrać postument, by urządzić swoją przestrzeń w stylu angielskim, lub półpostument pasujący do bardziej nowoczesnych aranżacji. Umywalka posiada powłokę Maxi Clean ułatwiającą utrzymanie jej w czystości - będziesz miał pewność, że zapewniasz sobie i pozostałym domownikom perfekcyjną higienę. Biała umywalka skomponuje się z jasnymi kafelkami, zaś z ciemniejszymi płytkami stworzy odważny, modernistyczny kontrast.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.