Roca CARMEN

Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm

Współczesna łazienka powinna być zarówno wysoce funkcjonalna, jak i elegancko zaaranżowana. Z prezentowaną umywalką ścienną Carmen oba cele osiągniesz bez wysiłku! Misa umywalki posiada biały kolor i dekoracyjne żłobienia nawiązujące do stylu łazienek angielskich, co pozwala na stworzenie wystroju na wskroś tradycyjnego i bogatego w zdobienia. Wyjątkową formę umywalki możesz dodatkowo podkreślić przez dobranie do niej postumentu o podobnym charakterze. Produkt posiada półeczkę, na której zamontujesz baterię, ale również posłuży Ci ona do ustawienia mydelniczki czy kubka ze szczoteczkami do zębów. Duża misa umywalki, mierząca 65 x 48 cm, zapewni Ci wysoki komfort codziennych czynności higienicznych, a także zmniejszy ryzyko rozchlapania wody na posadzkę. Sprawdź również inne produkty z kolekcji Carmen i zaaranżuj swoją łazienkę w spójny sposób!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.