Roca BEYOND

Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm

Chcesz, aby Twoja łazienka była wyjątkowa nie tylko pod względem użytkowym, ale i dekoracyjnym? W takim razie postaw na przedmioty łączące w sobie wysoką funkcjonalność z niebanalnym wyglądem. Taka właśnie jest umywalka ścienna z serii Beyond. Niezwykła forma misy mocowanej do ściany sprawi, że Twoja łazienka stanie się wyznacznikiem nowoczesności. Proste, lecz delikatnie zaokrąglone kształty brzegów i ścianek dodadzą produktowi wrażenia lekkości, co zresztą jest zgodne z prawdą - materiałem zastosowanym podczas produkcji umywalki Beyond jest bowiem FINECERAMIC wyróżniający się trwałością i niewielką wagą. Sama misa posiada wymiary 47 x 46 x 38 cm, więc świetnie sprawdzi się nawet w pomieszczeniach o małym metrażu. Dobierz do tego pozostałe produkty z kolekcji Beyond i stwórz aranżację łazienki, o jakiej marzyłeś - prostą, lecz w dobrym stylu.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.