Vigour DERBY PLUS

Umywalka ścienna VIGOUR derby z uchwytami 70x55 cm

Delikatna w odbiorze, ale wykonana z orientacją na najwyższą trwałość i funkcjonalność umywalka mineralna DERBY PLUS to doskonały wybór do każdej łazienki. Prostokątny, ale subtelnie zaokrąglony kształt czyni ją dodatkiem pasującym tak do klasycznych, jak i wykończonych z nowoczesnym zacięciem aranżacji. To co ją wyróżnia to mocne, zintegrowane z misą uchwyty boczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoba posiadająca trudności z poruszaniem się, ma możliwość łatwego chwycenia krawędzi umywalki i przybrania stabilnej pozycji podczas codziennej toalety. Dodatkowym atutem jest jej szeroka i płytka misa, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do podjechania wózkiem inwalidzkim oraz umożliwia korzystanie z umywalki w pozycji siedzącej. Uchwyty po bokach mogą również pełnić funkcje wieszaka na ręczniki - będą one zawsze w Twoim zasięgu, co zwiększy komfort użytkowy strefy umywalkowej. Na uwagę zasługuje również nieskazitelnie biała barwa produktu - wkomponuje się w nieco sterylny i maksymalnie higieniczny charakter pomieszczeń sanitarnych. Wykonanie z odlewu mineralnego czyni umywalkę wyjątkowo trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne, np. odpryski. Masz więc pewność, że będzie ona zdobiła Twoją łazienkę na dłużej!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.