Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR DERBY PLUS
DERCUBB7055

Umywalka ścienna VIGOUR derby z uchwytami 70x55 cm

Delikatna w odbiorze, ale wykonana z orientacją na najwyższą trwałość i funkcjonalność umywalka mineralna DERBY PLUS to doskonały wybór do każdej łazienki. Prostokątny, ale subtelnie zaokrąglony kształt czyni ją dodatkiem pasującym tak do klasycznych, jak i wykończonych z nowoczesnym zacięciem aranżacji. To co ją wyróżnia to mocne, zintegrowane z misą uchwyty boczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu, osoba posiadająca trudności z poruszaniem się, ma możliwość łatwego chwycenia krawędzi umywalki i przybrania stabilnej pozycji podczas codziennej toalety. Dodatkowym atutem jest jej szeroka i płytka misa, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do podjechania wózkiem inwalidzkim oraz umożliwia korzystanie z umywalki w pozycji siedzącej. Uchwyty po bokach mogą również pełnić funkcje wieszaka na ręczniki - będą one zawsze w Twoim zasięgu, co zwiększy komfort użytkowy strefy umywalkowej. Na uwagę zasługuje również nieskazitelnie biała barwa produktu - wkomponuje się w nieco sterylny i maksymalnie higieniczny charakter pomieszczeń sanitarnych. Wykonanie z odlewu mineralnego czyni umywalkę wyjątkowo trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne, np. odpryski. Masz więc pewność, że będzie ona zdobiła Twoją łazienkę na dłużej!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka Inspira Square 100 x 49 cm
Umywalka Connect Space Sphere 55 x 38 cm biała
Umywalka Connect Space Sphere 55 x 38 cm biała
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Connect Aircurve 60 x 46 cm
Umywalka ścienna Connect Aircurve 60 x 46 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.