Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Cosmo
CUMACH

Głowica termostatyczna Cuma (chrom)

Aby w łazience można było się komfortowo kąpać i zajmować pielęgnacją ciała, konieczne jest utrzymanie stałej, dość wysokiej temperatury otoczenia. Z myślą o Twojej wygodzie i zdrowiu stworzona została prezentowana głowica termostatyczna. Jej doskonała funkcjonalność sprawia, że po ustawieniu pożądanej temperatury powietrza, będzie ona sterowała pracą grzejnika tak, by automatycznie włączał się i wyłączał w celu utrzymania idealnego ciepła. Takie rozwiązanie wpływa nie tylko na komfort użytkowników, ale też na domowy budżet - kaloryfer nie jest włączony przez cały czas, a jedynie wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Zestaw utrzymany jest w kolorze chromu, dlatego najefektowniej zaprezentuje się w połączeniu z podobnymi grzejnikami - dostępna jest jednak również wersja biała, więc łatwo dopasujesz produkt do potrzeb.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Głowica termostatyczna Cuma (biała)
Głowica termostatyczna Cuma (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Slim (biała)
Głowica termostatyczna Slim (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.