Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Terma
TSLI

Głowica termostatyczna Slim (biała)

Chcesz, by Twoja łazienka była doskonale funkcjonalna? W takim razie zadbaj o nią w każdym aspekcie. Podczas tworzenia w niej instalacji grzewczej skup się nie tylko na wyborze eleganckiego grzejnika, ale również wyposażeniu go w akcesoria zapewniające mu doskonałe działanie - takie jak głowica termostatyczna Slim. Produkt ten pozwoli Ci zadbać o idealny komfort cieplny podczas codziennej pielęgnacji ciała - dzięki niemu ustawisz pożądaną temperaturę powietrza, a on będzie regulował pracę grzejnika tak, by nie zmieniała się ona. Takie rozwiązanie jest także oszczędne - kaloryfer nie jest włączony przez cały czas, lecz uruchamia się tylko wtedy, gdy temperatura w łazience spadnie. Prezentowany model głowicy termostatycznej Slim ma biały kolor - jest uniwersalny i pasuje do większości grzejników łazienkowych.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Głowica termostatyczna Cuma (biała)
Głowica termostatyczna Cuma (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
Głowica termostatyczna Slim (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.