Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Terma
TSLICH

Głowica termostatyczna Slim (chrom)

Chcesz, by po wyjściu spod prysznica lub wanny, temperatura powietrza w łazience była idealna - taka, by nie było Ci za zimno ani za gorąco? W takim razie potrzebna Ci jest prezentowana głowica termostatyczna Slim. Produkt przystosowany jest do współpracy z grzejnikami łazienkowymi, a jego zadaniem jest odpowiednie sterowanie ich pracą. Pozwala bowiem na utrzymywanie w pomieszczeniu ustawionej przez Ciebie temperatury - gdy ta zaczyna się obniżać, głowica reaguje na to poprzez włączenie kaloryfera. Takie rozwiązanie jest także bardzo ekonomiczne, ponieważ grzejnik uruchamia się tylko wtedy, gdy w łazience zaczyna robić się zimno. Prezentowany model głowicy termostatycznej ma barwę chromu oraz wyróżnia się prostym, nowoczesnym designem. Jeśli jednak Twoje grzejniki są białe lub czarne, w naszej ofercie znajdziesz także pasujące do nich głowice.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Głowica termostatyczna Cuma (biała)
Głowica termostatyczna Cuma (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Slim (biała)
Głowica termostatyczna Slim (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.