Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Terma
TNOBCZ 

Głowica termostatyczna Slim (czarna)

Zdarzyło Ci się kiedyś zmarznąć po wyjściu z kąpieli, bo temperatura powietrza była za niska? A może w łazience było za gorąco, co uniemożliwiło wygodną pielęgnację ciała? Jeśli chcesz uniknąć podobnych przypadków, wyposaż swoją łazienkę w prezentowaną głowicę termostatyczną Slim. Dzięki niej praca grzejnika będzie regulowana automatycznie - wystarczy, że wybierzesz pożądaną temperaturę, a głowica będzie uruchamiać i wyłączać kaloryfer, by ją utrzymać na stałym poziomie. Produkt jest niewielki, ma minimalistyczną formę i utrzymany jest w czarnym kolorze. Dzięki temu prezentuje się nowocześnie i subtelnie uzupełnia design grzejników - warto skompletować kaloryfer i głowicę w tej samej barwie. Dlatego też produkt ten dostępny jest również w innych odcieniach do wyboru - pozostałe warianty znajdziesz w naszej ofercie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Głowica termostatyczna Cuma (biała)
Głowica termostatyczna Cuma (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
Głowica termostatyczna Cuma (chrom)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Cosmo
Głowica termostatyczna Slim (biała)
Głowica termostatyczna Slim (biała)
GŁOWICE TERMOSTATYCZNE
Terma

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.