Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Cosmo
CNADBES1505XC1

Grzejnik łazienkowy Berlin VM Spa

Nowoczesny grzejnik doskonale uzupełni wnętrze Twojej starannie zaprojektowanej łazienki - w tej roli idealnie sprawdzi się model Berlin VM Spa. Dzięki niemu przede wszystkim zadbasz o komfort cieplny użytkowników łazienki i zyskasz warunki idealne do codziennych kąpieli. Grzejnik Berlin VM Spa wyróżnia się efektownym wyglądem - pionowe elementy są szerokie i łączą je poziome, dość cienkie kolektory. Taka forma, choć minimalistyczna, przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle standardowych kaloryferów w łazienkach. Odcień, w jakim utrzymany jest grzejnik, to RAL 7047, czyli mleczna szarość. Takie wykończenie jeszcze mocniej podkreśla nowoczesny charakter tego produktu, ale jednocześnie jest na tyle uniwersalne, że daje Ci spore możliwości aranżacyjne. Model ten możesz wybrać także w innych wariantach kolorystycznych i kreować wnętrza łazienkowe zgodnie z własnymi pomysłami.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Drezno
Grzejnik łazienkowy Drezno
GRZEJNIKI PIONOWE
Cosmo
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Nero
Grzejnik łazienkowy Nero
GRZEJNIKI PIONOWE
Cosmo
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Adyga
Grzejnik łazienkowy Adyga
GRZEJNIKI PIONOWE
Trinnity

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.