Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Trinnity GRZEJNIKI
TRGGLMN062044

Grzejnik łazienkowy Mona

Wybierasz wyposażenie do swojej łazienki i szukasz urządzenia grzewczego? Zwróć uwagę na prezentowany grzejnik Mona, który zachwyci Cię swoimi zaletami. Przede wszystkim jest bardzo wydajny i szybko nagrzewa pomieszczenia, tworząc warunki idealne do kąpieli i pielęgnacji ciała. Jednocześnie jednak zachwyca swoim designem, który kojarzyć się może z klasycznymi wersjami kaloryferów łazienkowych. Pionowy grzejnik jest bardzo prosty - na dwóch równoległych do siebie drążkach opierają się poziome kolektory, z których wszystkie wysunięte są do przodu. Dzięki temu pełnią nie tylko funkcję cieplną, ale również tworzą miejsce do suszenia ręczników czy też bielizny po wypraniu. Produkt utrzymany jest w białym kolorze - pięknie komponuje się z ceramiką sanitarną i innymi elementami wyposażenia łazienek. Jeśli jednak chcesz sięgnąć po coś odważniejszego, zobacz także pozostałe odcienie, w których dostępne są grzejniki Mona.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Shape P
Grzejnik łazienkowy Shape P
GRZEJNIKI PIONOWE
Trinnity
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Titan
Grzejnik łazienkowy Titan
GRZEJNIKI PIONOWE
Trinnity
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Grzejnik łazienkowy Berlin VM Spa
Grzejnik łazienkowy Berlin VM Spa
GRZEJNIKI PIONOWE
Cosmo

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.