Magazyn Top Trendy 2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Kronewald

Drewniane podłogi od zawsze cieszą się ogromną popularnością - ich naturalne piękno pozwala na kreowanie wyjątkowych aranżacji wnętrz i dodaje otoczeniu przytulności. Jednak nie w każdym pomieszczeniu stosowanie drewna jest wskazane - deski z większości gatunków drzew w łazienkach czy kuchniach mogłyby się łatwo zniszczyć. Dlatego też warto sięgnąć po gres Kronewald, który swoim wyglądem imituje naturalny rysunek i kolor drewna, a jednocześnie zachowuje wszystkie cechy właściwe dla okładzin ceramicznych. Jest zatem doskonale odporny na wilgoć i uszkodzenia, a przy tym trwały. Płytki mają wymiary 1198 × 198 mm, co sprawia, że nawet kształtem przypominają drewniane deski. Dostępne są w trzech odcieniach: beżowym, ciemnobeżowym i brązowym. Choć najlepiej zaprezentują się na podłogach, możesz nimi wyłożyć także ściany, kreując w ten sposób wymarzone aranżacje łazienkowe i nie tylko.

Możesz być także zainteresowany:

Gres New Wood
DREWNO
Golden Tile
Gres Wood Chevron
DREWNO
Golden Tile
Gres Life
DREWNO
Caesar

Poznaj inne style:

Gres Portraits
KAMIEŃ
Caesar
Gres Pigmento
KAMIEŃ
Fondovalle
Gres Cielo e Terra
MONOKOLOR
Tubądzin

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.