Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Gres Kronewald

Drewniane podłogi od zawsze cieszą się ogromną popularnością – ich naturalne piękno pozwala na kreowanie wyjątkowych aranżacji wnętrz i dodaje otoczeniu przytulności. Jednak nie w każdym pomieszczeniu stosowanie drewna jest wskazane – deski z większości gatunków drzew w łazienkach czy kuchniach mogłyby się łatwo zniszczyć. Dlatego też warto sięgnąć po gres Kronewald, który swoim wyglądem imituje naturalny rysunek i kolor drewna, a jednocześnie zachowuje wszystkie cechy właściwe dla okładzin ceramicznych. Jest zatem doskonale odporny na wilgoć i uszkodzenia, a przy tym trwały. Płytki mają wymiary 1198 × 198 mm, co sprawia, że nawet kształtem przypominają drewniane deski. Dostępne są w trzech odcieniach: beżowym, ciemnobeżowym i brązowym. Choć najlepiej zaprezentują się na podłogach, możesz nimi wyłożyć także ściany, kreując w ten sposób wymarzone aranżacje łazienkowe i nie tylko.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Alpina Wood
Alpina Wood
DREWNO
Golden Tile
Gres Woodland
Gres Woodland
DREWNO
Evo Ceramika
Gres Cava
Gres Cava
DREWNO
Evo Ceramika

Poznaj inne style:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Lucido
Lucido
KAMIEŃ
Golden Tile
Różne rozmiary Różne rozmiary
Marrakesh
Marrakesh
MULTIKOLOR
Golden Tile
Różne rozmiary Różne rozmiary
Ethno
Ethno
MULTIKOLOR
Golden Tile

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.