W publicznych przestrzeniach łazienkowych główną rolę odgrywają rozwiązania technologiczne, które sprzyjają zachowaniu idealnej czystości i umożliwiają komfortowe użytkowanie. Poznaj akcesoria łazienkowe Trinnity – które wyniosą publiczną łazienkę na zupełnie inny poziom. 

 

Akcesoria Trinnity – nowoczesny wymiar higieny  

 

Łazienki ogólnie dostępne, w których codziennie bywa dużo ludzi, muszą być funkcjonalne i odpowiednio wyposażone. Zadbaj o to, by osoby, które z niej korzystały mogły utrzymać odpowiednią czystość swoich rąk w miejscu, z których korzystają wielokrotnie w ciągu dnia – w pracy, galerii handlowej czy w hotelu. Pomogą Ci w tym akcesoria łazienkowe marki Trinnity, które są specjalnie przeznaczone do publicznych sanitariatów. 

Produkty Trinnity stawiają higienę na pierwszym miejscu. Zostały stworzone ze stali nierdzewnej, która ma antybakteryjne właściwości i gwarantuje łatwe utrzymanie czystości. Są trwałe i odporne na intensywną eksploatację. Specjalna metoda produkcji czyni powłokę akcesoriów wysoko odporną na odbicia palców i zarysowania, dzięki czemu przez długi czas zachowają nienaganny wygląd.  

Trzy rodzaje dozowników Trinnity

Nowoczesna technologia połączona z eleganckim designem 

 

Ścianki i złączenia urządzeń zostały tak zaprojektowane, aby ostre brzegi nie skaleczyły użytkownika. Dzięki zaokrąglonym i wyszlifowanym łączeniom masz pewność, że korzystanie z nich jest bezpieczne, nawet dla najmłodszych. Zaś opływowe kształty sprawiają, że całość wygląda elegancko i luksusowo. Naturalny kolor stali pozwala na umieszczenie produktów w łazience, która jest zaaranżowana w dowolnym stylu i kolorystyce. Pasują zarówno do łazienek tradycyjnych, jak i nowoczesnych.  

 

Seria Trinnity – co zawiera? 

 

Zadbaj o kompleksowe wyposażenie łazienki publicznej tak, by wszystkie elementy ze sobą współgrały, tworząc harmonijną całość. Skorzystaj z rozwiązania marki Trinnity, która oferuje: 

  • dozowniki do mydła w płynie lub płynu do dezynfekującego - po naciśnięciu dozują zawsze taką samą ilość mydła, która umożliwia dokładne umycie rąk. Nie ciekną, utrzymując czyste otoczenie umywalki. Są łatwe i proste w użyciu. Doskonałe do wkładów z pompką. Posiadają wcięcie, które umożliwia sprawdzenie napełnienia zbiornika. 

  • pojemniki na ręczniki do rąk, papier toaletowy oraz torebki higieniczne - zabezpieczają przed niepotrzebnym zużyciem materiałów lub ich wydostaniu się poza pojemnik. Ząbki zapewniają optymalne dozowanie papieru i ułatwiają odrywanie. Takie cechy produktu ograniczają koszty i ułatwiają utrzymanie czystości. Podajniki zabezpieczone są trwałym, stalowym zamkiem bębenkowym i niewidocznymi zawiasami. Specjalne wycięcie pozwala na kontrolowanie ilości ręczników. 

  • kosze na odpady - mają spawane i łączone boki, które są bezpieczne w użytkowaniu. Wyposażone w zdejmowaną pokrywę ze stożkowym otworem, która ułatwia usuwanie nieczystości.  Posiadają dodatkowo stalowy, trwały zamek bębenkowy, zlicowany z powierzchnią urządzenia. Podobnie jak dozowniki i podajniki. 

Dodatkowo możesz wybierać spośród dwóch wersji akcesoriów:  

  • polerowanych na wysoki połysk, które są doskonałym i pasującym dodatkiem do chromowanych baterii, 

  • matowych, które stanowią wyposażenie cechujące się dyskretną elegancją. 

 

Dozownik Trinnity

 

Obecnie każdy, kto korzysta z łazienki w miejscu publicznym, przywiązuje niezwykłą wagę do tego, by było to miejsce w pełni higieniczne. Również czystość dłoni odgrywa dużą rolę w dzisiejszym świecie postpandemicznym, która realnie wpływa na nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Zaś Trinnity to akcesoria, które zapewniają odpowiednią higienę, a także dostarczają przyjemności podczas użytkowania. I to niezależnie od tego, jak wiele osób będzie z nich korzystało.