Koło, owal i prostokąt. To trzy figury geometryczne, na których opiera się design ceramiki sanitarnej Avento firmy Villeroy & Boch. Różnorodność wymiarów i kształtów oferowanych w nowej serii sprawia, że ceramika sanitarna Avento świetnie pasuje zarówno do niewielkich, domowych łazienek, jak i do dużych obiektów komercyjnych, tworząc ciekawe i pasujące do wielu elementów aranżacje.
 
avento

 

Niezwykła świeżość wzornictwa, funkcjonalność i cena. Avento posiada wszystkie cechy nowoczesnej łazienki – i jeszcze więcej! Nową kolekcję łazienkowa Villeroy & Boch wyróżnia oprócz wspaniałej strony wizualnej także funkcjonalność wyposażenia – od pojemnych modnych mebli z frontem akrylowym w czterech kolorach, poprzez nowoczesną i sprawiającą wrażenie lekkości ceramikę, po bezrantową miskę DirectFlush zapewniającą najwyższe standardy higieny. W ofercie znajduje się także szeroka gama rozmiarów, co pozwala na aranżację zarówno niewielkich łazienek jak i łazienek dla gości. 

 

Nowoczesny i lekki design

Umywalkę cechuje delikatny design oraz miękkie kontury misy wewnętrznej. Nowe materiały, takie jak szkło akrylowe dostępne w czterech kolorach, oraz listwa dekoracyjna w kolorze szampana nadają nowoczesnym meblom szczególnego charakteru.

 

umywalki avento

 

Nowoczesność i funkcjonalność

Umywalki Avento są dostępne w rozmiarach 45 – 100 cm i idealnie sprawdzą się również w małych łazienkach, np. we wnękach, czy też w łazienkach dla gości. Ponadto kompaktowa miska ustępowa, podwieszana i sprawiająca wrażenie lekkości, z innowacyjną technologią DirectFlush ułatwia czyszczenie.

Meble Avento tworzą nie tylko wrażenie lekkości i nowoczesności, lecz także zachwycają funkcjonalnością i pakownością.

 

Polecane produkty