Po pierwsze – wygoda, po drugie – estetyka, po trzecie – innowacyjność. Tym zasadom hołduje Villeroy & Boch i wprowadza je do nowoczesnej łazienki. Kolekcja produktów Subway 2.0  łączy wszystkie trzy wytyczne. To najlepszy sprzymierzeniec w walce o wygodę i czystość!

 

Villeroy & Boch Subway

 

Szeroki asortyment zróżnicowanej kolekcji Subway 2.0 oferuje wiele indywidualnych aranżacji i daje pole do popisu dla wyobraźni. Znajdą się tu również idealne rozwiązania do niewielkich łazienek. Dodatkowym atutem jest duży wybór modeli umywalek. Dobrze przemyślany, minimalistyczny design sprawia, że są one bardzo funkcjonalne: detale, takie jak głębokie umywalki lub szerokie półki na akcesoria zapewniają najwyższy komfort.

 

Innowacyjne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania odnośnie higieny

Nowa generacja misek WC Villeroy & Boch idealnie harmonizuje z wystrojem łazienki w stylu Subway 2.0: Technologia DirectFlush pozwala spłukiwać całe wnętrze miski przy niewielkim zużyciu wody. Całkowicie szkliwiona misa bez kołnierza wewnętrznego utrudnia osadzanie się brudu i bakterii i ułatwia utrzymanie miski w czystości – w celu zapewnienia większej higieny. Misy WC z kolekcji Subway 2.0 oprócz standardowych desek sedesowych mogą być wyposażone w deski SlimSeat- nowoczesne, ultrapłaskie deski Villeroy & Boch.

 

Villeroy & Boch Subway

 

Została zaprojektowana w taki sposób, aby ograniczyć czas poświęcony sprzątaniu łazienki do minimum: brak kołnierza wewnętrznego oraz szkliwiona powierzchnia ułatwiają to zadanie. Strumień wody obmywa dokładnie całe wnętrze misy, uniemożliwiając rozwój bakterii oraz gromadzenie się osadów. Proste! Dodatkowo, jest bardzo ekologiczna - dzięki zastosowaniu systemu Aquareduct® pojedyncze spłukanie wymaga zużycia tylko 3 lub 4,5 l. wody. To o prawie połowę mniej niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań!

 

Villeroy & Boch Subway

 

Miska ustępowa Subway 2.0 bez kołnierza wewnętrznego świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej: szpitalach, galeriach handlowych czy urzędach. W miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym Villeroy & Boch poleca Subway 2.0 DirectFlush z idealnie gładką powierzchnią ceramicplus, która stawia kropkę nad i w kwestii czystości w łazience.

Miska ustępowa Subway 2.0 DirectFlush ma wymiary 375 x 565 mm i jest dostępna w trzech kolorach: White Alpin, Star White i Pergamon. Do produktu dołączono system mocujący SupraFix 2.0, który ułatwia montaż. Zestaw uzupełnia deska sedesowa z funkcjami quick-release i soft-closing.

Polecane produkty