LOUIS – powrót do szlachetności kształtu i precyzji detalu

Kolekcja mebli łazienkowych LOUIS to produkty stworzone z tęsknoty za minionym światem, pełnym przyjaznych form, dekoracyjnych i precyzyjnych geometrycznie. Z chęci powrotu do świata dekoracji i finezji, odkrywanej w codziennych przedmiotach, wykonanych ręką najwyższej klasy rzemieślnika.

LOUIS to forma, która magicznie rezonuje w wielu wnętrzach: klasycznym, loftowym, glamour czy inspirowany art deco. Zwolennicy prostoty i wizualnego spokoju docenią harmonijne współgranie elementów i wysmakowane detale. Przyjazne, miękkie kształty mebli i dedykowanych umywalek podkreślają geometryczność i klasyczną elegancję, nawiązując do czasów w których estetyka nie ulegała kompromisom technologii czy kosztów. Tę nutę w kolekcji docenią na pewno wielbiciele art deco czy stylów nowoczesnych, loftowych. Pasjonaci glamour zauważą zaokrąglone, krzywoliniowe korpusy mebli i dopracowane detale nóżek, które dają wrażenie lekkości, zgrabności i kobiecej subtelności brył z kolekcji LOUIS.

Wyselekcjonowane akcesoria i dodatki

Kolekcja występuje w trzech kolorach: czarnym i białym połysku oraz granatowym macie. Do wyboru są specjalnie zaprojektowane uchwyty, których stylistyka nie tylko uzupełnia formę, ale i stanowi biżuteryjny dodatek, podkreślający ekskluzywność kolekcji. Uchwyty występują w białym i czarnym połysku, granatowym macie oraz błyszczącym złocie i srebrze. Rożne warianty uchwytów pozwalają wykreować swój unikalny styl – minimalistyczny, w którym uchwyt występuje w kolorze frontu lub wyróżniający, skontrastowany z bryłą, a dopasowany do baterii umywalkowej.

Do kolekcji mebli łazienkowych LOUIS zostały również zaprojektowane lustra, które podkreślają kompozycję i charakter bryły. Uzupełnieniem kolekcji są pojemne szafki boczne. Dzięki krzywoliniowym kształtom zachowują lekkość optyczną i idealnie komponują się w różnorodnych wnętrzach. Uniwersalny design szafek bocznych i wysmakowana forma powodują, że szafki świetnie wyglądają w przestrzeniach nie tylko łazienkowych – w sypialni, pokoju dziennym czy eleganckim holu.

kolekcja oristo luis
Dedykowane umywalki

Pięknie profilowane, bardzo eleganckie, syntetyczne i dedykowane do kolekcji LOUIS umywalki występują w białym i czarnym macie. Model z podwójną umywalką zachowuje nadal lekkość stylu i delikatność kształtu, gwarantując jednocześnie wysoką funkcjonalność i pokaźną przestrzeń do przechowywania. Komfortowa podwójna umywalka o szerokości 144 cm wraz z zestawem 3 szafek podumywalkowych to aż 6 szuflad o zróżnicowanej wielkości. A wszystko w strefie najlepszego zasięgu przy korzystaniu z umywalki.

Toaletka zaciera granice łazienki

Granica łazienki we współczesnych wnętrzach pomału się zaciera, a przestrzenie łazienki i sypialni coraz częściej się przenikają. Wyrazem tej tendencji jest toaletka LOUIS – szafka z pojedynczą szufladą na wysokich nogach, która w połączeniu z umywalką 82 cm tworzy zgrabną szafkę podumywalkową. Natomiast dzięki konfiguracji szafki z blatem powstaje toaletka - idealne miejsce do codziennej pielęgnacji lub forma do eksponowania własnych, ulubionych dekoracji. Delikatnie i miękko profilowane krawędzie blatu stanowią wizualnie domknięcie bryły mebla, poprawiają jego funkcjonalność poprzez ułatwienie sprzątania i stworzenie bariery dla przypadkowego strącenia przedmiotów z powierzchni.


Biały, jedwabisty mat blatu toaletki delikatnie i gustownie współgra z czystym połyskiem frontów i boków. Jest przyjemny w dotyku, a uformowanie go z kompozytu mineralno-akrylowego zapewnia odpowiednią wytrzymałość i odporność powierzchni.
 

kolekcja oristo luis

Z nóżkami lub bez

Szafki z kolekcji mebli łazienkowych LOUIS są wyposażone w zawieszki do montażu na ścianie, można je więc instalować bez opcjonalnych nóżek. Elegancja kształtu nic na tym nie straci, a uzyskamy bryłę uniwersalną.