Wybór odpowiednich mebli łazienkowych ułatwi wykreowanie wnętrza w takim stylu, jaki sobie wymarzyłeś. Kolekcja mebli dedykowanych VIGOUR white oferuje nowoczesne rozwiązania, które są jednak na tyle elastyczne, byś mógł łatwo dopasować je do własnych potrzeb i własnej wizji wykończenia łazienki – sprawdź sam!


Szafki łazienkowe do VIGOUR white – co możesz wybrać?


Meble łazienkowe dopasowane do kolekcji VIGOUR white cechuje przede wszystkim minimalizm. Idealnie gładkie, pozbawione jakichkolwiek zdobień fronty szafek uzupełniają proste uchwyty. Tak nieskomplikowana forma wyposażenia łazienkowego pozwala na naprawdę wiele – stworzenie industrialnych, bardzo surowych przestrzeni, jak i ciepłych rustykalnych, a nawet tych o charakterze glamour! Wiele zależy bowiem także od kolorystyki mebli, a tę możesz samodzielnie wybrać.

 

nowoczesna łazienka

 

W kolekcji mebli WHITE szafki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Pierwszy to klasyczna biel pięknie prezentująca się w rozmaitych aranżacjach – czy to jako uzupełnienie łagodnych, jasnych stylizacji, czy też jako kontrast dla designu stawiającego na odważniejsze rozwiązania. Podobnie można potraktować meble w kolorze matowej czerni – te jednak w bardziej zdecydowany sposób dodają otoczeniu nowoczesności. Trzecią opcją są szafki antracytowe, a więc szare. Barwa ta cieszy się ogromną popularnością i często gości w pomieszczeniach inspirowanych obecnie panującymi trendami.
Kolekcja mebli WHITE zawiera dwa rodzaje szafek – wiszące, wysokie słupki oraz szafki podumywalkowe. Te pierwsze dostępne są w dwóch rozmiarach, aby możliwe było zastosowanie ich w dużych i małych łazienkach. Podobnie jest w przypadku mebli umywalkowych – do wyboru są trzy modele różniące się szerokością, a każdy z nich możesz wybrać w wersji z jedną lub dwiema szufladami.


Dopasuj idealne uchwyty do mebli WHITE


Mając do wyboru szafki w różnych kolorach, możesz do nich dopasowywać także uchwyty wykończone na różne sposoby:

  • Białe – kontrast dla szarych i czarnych szafek i dyskretne uzupełnienie klasycznych, białych mebli. Wybierając takie uchwyty, możesz więc bez trudu wyeksponować efektowny design wyposażenia łazienkowego albo postawić na stworzenie bardzo łagodnej aranżacji otoczenia.
  • Złote – takie uchwyty to pole do popisu dla miłośników wspomnianego już stylu glamour. Dobrze zaprezentują się w połączeniu ze wszystkimi kolorami szafek do serii WHITE, ale też, co ważniejsze, otworzą przed Tobą ogrom możliwości aranżowania łazienki – postaw na inne złote akcesoria, by dodać swojemu otoczeniu blichtru.

 

nowoczesne szafk ze złotymi uchwytami

 

  • Czarne – czerń rozgościła się w łazienkach na dobre. Aby uchwyty w tej barwie robiły wrażenie, można zestawić je z czarną armaturą lub innymi dodatkami łazienkowymi. Ponadczasowa, ciemna i matowa barwa świetnie komponuje się ze wszystkimi meblami z kolekcji white.

Dopasowanie uchwytów do wybranych szafek jest bardzo proste, tym bardziej że dostępne są one w rozmiarach odpowiadających wymiarom poszczególnych mebli z kolekcji white.


Blaty z kolekcji white – uzupełnienie strefy umywalkowej


Jeśli chcesz skomponować szafkę z umywalką nablatową, musisz także wyposażyć swoją łazienkę w blat. Producent prezentowanego zestawu przewidział taką sytuację, by urządzanie łazienki było jak najprostsze. W związku z tym przygotowane zostały blaty w trzech rozmiarach (rzecz jasna dopasowanych do szafek podumywalkowych) oraz dwóch kolorach.

 

nowoczesne meble łazienkowe


Biały blat to kwintesencja ponadczasowych rozwiązań łazienkowych. Niezbędny do uzyskania puryzmu aranżacyjnego w klasycznych stylizacjach oraz dodający pazura ciemniejszym aranżacjom. Alternatywą dla niego jest blat w naturalnym kolorze dębu. Drewniane akcenty wprost perfekcyjnie wpisują się w nowoczesne koncepcje wystrojów łazienkowych, ale też są często wykorzystywane do tworzenia loftowych wnętrz hołdujących surowej formie.
Meble do VIGOUR white, choć nie składają się z dziesiątek modułów, dają użytkownikom spore możliwości tworzenia niebanalnych pomieszczeń. Należy bowiem pamiętać, że czasami o ostatecznym odbiorze otoczenia może zadecydować pozornie nieistotny detal, taki jak uchwyt czy kolor blatu.
 

Polecane produkty