meble łazienkowe

Na targach 4 Design Days w Katowicach oficjalną premierę miały meble łazienkowe z kolekcji MO-RE marki DEFRA. 

MO-RE to meble, które nie narzucają gotowych rozwiązań, a zachęcają do stworzenia własnej, unikatowej zabudowy łazienki. W skład kolekcji wchodzi kilkanaście modułowych elementów, które można dowolnie łączyć i zestawiać. Do wyboru są̨ szafki z drzwiami lub szufladami, słupki, szafki zintegrowane z koszem na bieliznę̨, otwarte kubiki, blaty konglomeratowe i laminowane oraz dedykowane umywalki nablatowe i meblowe. Ponadto kolekcja oferuje lustra dostępne w trzech wariantach: kwadratowe, prostokątne lub w formie szafki lustrzanej, która posłuży za dodatkowe miejsce do przechowywania.

Meble MO-RE dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych – ponadczasowej matowej bieli, modnej czerni w macie oraz awangardowym oranżu bedega mat. W kolekcji dostępne są dwa rodzaje frontów do wyboru:

•    wykończone subtelnym frezem, z którym świetnie komponują się uchwyty TWIG – jedno lub dwupunktowe, dostępne w trzech kolorach – chrom, czarny mat lub złoty połysk.
•    gładkie fronty z delikatnym, frezowanym uchwytem. 

Ale to nie wszystko. Meble z kolekcji MO-RE oferują szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. Wzmocnione metalowe boki szuflad, system cichego domykania DefraSoftClose, pełne szuflady bez otworu na syfon z pełnym wysuwem i możliwością obciążenia do 25 kg z pełnym wysuwem – to tylko niektóre z nich. 

Projekt mebli – studio Politowicz