Uwielbiasz codzienne kąpiele pod prysznicem? Jeśli chcesz wynieść je na zupełnie nowy poziom, doposaż swoją strefę natryskową w jedną z głowic z kolekcji VIGOUR individual. Sprawdź, co możesz dzięki nim zyskać i jakie modele deszczownic masz do wyboru!


Poznaj zalety deszczownicy


Wejdź pod prysznic i daj się ponieść doskonałemu relaksowi. Łagodne strugi wody obmywające całe ciało delikatnie odprężają i masują skórę, a ciepły, rozproszony strumień pozwala poczuć się tak, jak podczas chwili zapomnienia na łonie natury w czasie letniego deszczu. Takie wrażenia z codziennych kąpieli są w Twoim zasięgu, jeśli zdecydujesz się na montaż deszczownicy w swojej łazience.

 

głowica prysznicowa

 

Deszczownica to nic innego jak słuchawka prysznicowa o większej powierzchni roboczej i pozbawiona elastycznego węża. Montuje się ją na stałe na takiej wysokości, by każdy z domowników mógł zażywać komfortowych kąpieli pod prysznicem. Im większe rozmiary ma głowica, tym na lepsze wrażenia możesz liczyć – szeroki strumień będzie obejmował całe ciało, dokładnie je myjąc i skutecznie relaksując.
Deszczownica jest dobrym rozwiązaniem również z pragmatycznego punktu widzenia. Głowicy natrysku nie musisz trzymać w dłoni, a zatem zyskujesz pełną swobodę ruchów podczas pielęgnowania i higieny ciała. Takie rozwiązanie docenią wszyscy domownicy – także seniorzy, dla których wszelkie tego typu udogodnienia w czasie kąpieli są na wagę złota.


Głowice VIGOUR individual – piękno i funkcjonalność


Jeśli szukasz deszczownicy do swojej łazienki, zwróć uwagę na modele marki VIGOUR. W kolekcji individual znajdziesz kilka wersji głowic natrysku, które możesz zamontować dowolnie – do ściany lub do sufitu – wybierając odpowiednie ramiona z tej samej serii. 
Deszczownice VIGOUR individual dostępne są w dwóch kształtach do wyboru – okrągłym i kwadratowym. Te pierwsze pięknie skomponują się z łagodnymi liniami i opływowymi formami typowymi dla klasycznego designu łazienkowego, drugie zaś mogą stać się nawiązaniem do geometrii i surowości nowocześniejszych przestrzeni. Oczywiście oba modele pięknie zaprezentują się w wielu innych aranżacjach, tym bardziej że ich projektom przyświecał minimalizm nadający im ponadczasowy charakter.

 

nowoczesna deszczownica VIGOUR individual

 

Głowice okrągłe mają średnicę mierzącą 250 mm lub 200 mm, z kolei w deszczownicach kwadratowych każdy z boków ma 250 mm. Są to wymiary optymalne dla uzyskania pełnego komfortu kąpieli pod prysznicem.
Do zalet głowic natryskowych VIGOUR individual z pewnością należy również przepływ na poziomie 12 litrów na minutę – nawet kilkunastuminutowy prysznic będzie oszczędniejszy niż kąpiel w wannie wypełnionej wodą.


Chrom czy chrom z bielą? Wybierz głowicę dopasowaną do otoczenia


Zarówno okrągłe, jak i kwadratowe głowice natrysku z kolekcji VIGOUR individual dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru.

  • Chrom – to najbardziej klasyczne wykończenie, jeśli chodzi nie tylko o deszczownice, ale i o wszystkie inne elementy armatury łazienkowej. Co więcej, barwa ta często pojawia się również na profilach kabin prysznicowych, przyciskach WC oraz licznych detalach i akcesoriach. Łatwo można więc stworzyć spójny, harmonijny wystrój otoczenia, bazując na metalicznych odcieniach, czy to z połyskiem, czy też o matowym wykończeniu.

 

kwadratowa deszczownica

 

  • Chrom i biel – w drugim przypadku zdecydowano się na dość nietypowe rozwiązanie. Część robocza z dyszami jest tutaj utrzymana w czystej bieli, a pozostałe powierzchnie mają kolor chromu. Takie zestawienie również jest typowe dla przestrzeni łazienkowych. Korelacje chromu z pozostałym wyposażeniem pozostają niezmienne, ale dodatkowo głowica koresponduje z bielą ceramiki sanitarnej, brodzików i innych przedmiotów.

Jeśli więc szukasz idealnej głowicy do stworzenia systemu deszczownicy, koniecznie przyjrzyj się modelom z kolekcji VIGOUR individual. To właśnie za ich sprawą możesz podwyższyć standard swojej strefy prysznicowej, na czym skorzystają bez wątpienia wszyscy domownicy.