Marka Emco specjalizuje się w produkcji wyposażenia łazienkowego. Proponuje między innymi akcesoria łazienkowe, meble czy rozwiązania modułowe, a każda nowość nosi na sobie znamiona innowacyjności na miarę XXI wieku. Na targach ISH we Frankfurcie mogliśmy poznać najnowsze propozycje od Emco – czym marka zaskoczyła nas tym razem?

Zabawa ze światłem w łazience z Emco

Dzięki najnowszym produktom od Emco Twoja łazienka może zyskać zupełnie odmieniony charakter, zbliżający wnętrza do futurystycznych wizji. Taki cel ma np. system Emco light, o którym chętnie opowiedział nam dyrektor sprzedaży Mariusz Kołpak:

Najważniejszą nowością, jaką prezentujemy podczas tegorocznych targów ISH to system Emco light ze sterowaniem oświetleniem w łazience – zarówno luster kosmetycznych, szafek lustrzanych, jak i całego oświetlenia.

Jaką korzyść przyniosą tak szerokie możliwości sterowania oświetleniem? W przypadku luster i szafek lustrzanych z pewnością trzeba zwrócić uwagę na komfort wykonywania czynności pielęgnacyjnych. Dzięki odpowiedniemu doświetleniu make-up czy usuwanie zarostu będzie bardziej precyzyjne i komfortowe. Co więcej, możesz dowolnie programować oświetlenie łazienkowe, tak, by intensywność i barwa światła odpowiadała Twojemu nastrojowi, potrzebom czy porze dnia. Każdy z trybów możesz ustawić czasowo, by sceneria zmieniała się odpowiednio do godziny.

emco 2
Dozowniki sensorowe Emco – wygodne i higieniczne

Kolejną nowością na targach ISH we Frankfurcie od Emco są dozowniki mydła sensorowe. Dzięki nim codzienna i zwyczajna czynność, jaką jest mycie rąk lub twarzy, wchodzi na zupełnie nowy poziom. Już nie musisz naciskać pompki, by wydobyć kosmetyk z pojemnika – wystarczy, że ułożysz dłonie pod czujnikiem, a mydło samo wypłynie na rękę i to w takiej ilości, jaka zwykle jest potrzebna do efektywnego oczyszczenia skóry.
Dozowniki mydła są wyposażone w baterię litowo-jonową, a ładuje się ją poprzez port USB. Gdy akumulator rozładowuje się, poinformuje Cię o tym czerwona dioda. Gdy zaś zostanie w pełni naładowany – zaświeci się na zielono.

CZY WIESZ, ŻE...
Korzystanie z sensorowego dozownika mydła jest wysoce higieniczne – dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz dotykać pompki, której wcześniej używało wiele osób.

emco 3

Emco touch – designerska łazienka w Twoim zasięgu

Emco touch prezentuje bardzo kompleksowe podejście do tematu łazienek. Połączenie lustra, umywalki, armatury i światła LED w harmonijną całość przyniosło oczekiwany skutek – takim zestawem można się zachwycić. W tym zestawie możesz korzystać np. z automatycznego światła nocnego, które włączy się, gdy tylko wejdziesz do łazienki.

Nie oślepi Cię jednak, ale pozwoli na komfortowe skorzystanie z toalety. Jak wskazuje nazwa Emco touch, sterowanie wszystkimi funkcjami odbywa się za pomocą dotyku – intuicyjnie, wygodnie i bardzo sprawnie. Lustro z kolei może się samoczynnie podgrzewać. Dzięki temu ułatwisz sobie codzienne sprzątanie łazienki – umyte szybko wyschnie i nie pozostaną na nim smugi. Co więcej, gdy będziesz się kąpać, nie musisz się martwić, że na lustrze pozostanie para wodna!
Emco touch to bardzo estetyczne i wysoce praktyczne rozwiązanie do każdej łazienki. Sprawdzi się zarówno w toaletach gościnnych, jak i w tych łazienkach, z których sam korzystasz na co dzień – zestaw dostępny jest bowiem w dwóch rozmiarach do wyboru. Możesz też wpłynąć na wygląd kompletu, dobierając do niego ramę o interesującym Cię charakterze. W szafce umywalkowej zyskasz natomiast dodatkowe miejsce do przechowywania, które idealnie nadaje się na kosmetyki, akcesoria do pielęgnacji ciała i małe ręczniki do rąk.
Na targach prezentowane były także liczne akcesoria w różnych kształtach i stylach, które można dobrać do dowolnej aranżacji łazienki. To daje nieograniczone możliwości urządzania zarówno projektantom i architektom wnętrz, jak i prywatnym osobom.

Zobacz naszą relację ze stoiska EMCO na Targach ISH 2019 we Frankfurcie: https://youtu.be/YDBU-ea4khY

 

Polecane produkty