Odpowiednio dobrana armatura dopełnia stylizację łazienki, jednocześnie zapewniając jej doskonałą funkcjonalność. Warto sięgać po baterie, które będą pasowały do otoczenia pod względem designu – sprawdź, jakie kolekcje do zaoferowania ma marka Ideal Standard!


Baterie Edge – ekologiczne i wyraziste w formie


Armatura z kolekcji Edge łączy w sobie łagodność i wyjątkową ekspresyjność. Objawia się to w zestawieniu ze sobą zaokrąglonych form oraz bardzo wyrazistych krawędzi. W efekcie baterie zyskują na nowoczesnym wyglądzie, a wykończenie w kolorze chromu, tak typowe dla łazienkowych przestrzeni, nadaje całości eleganci charakter.

 

armatura łazienkowa

 

W kolekcji Edge znajdziesz wszystkie elementy armatury łazienkowej – do umywalek, wanien, natrysków i bidetów. Szczególną uwagę zwracają innowacyjne funkcjonalności, za sprawą których baterie stają się ekonomiczne i ekologiczne. Ograniczniki przepływu wody, aeratory napowietrzające strumień czy też technologia Blue Start – wszystko to sprawia, że armatura Edge pozwala zmniejszyć zużycie wody w gospodarstwie domowym.


Seria Evo Jet – najlepsze wyposażenie prysznica


W kolekcji Evo Jet nie znajdziesz armatury, ale niezbędne do niej dodatki. Mowa oczywiście o zestawach natryskowych, które bezpośrednio łączą się z bateriami, zapewniając dystrybucję wody w bardzo komfortowy dla użytkowników sposób. Rączki prysznicowe z tej serii mają bowiem różne funkcje – np. deszczu czy masażu – więc za ich pomocą można się przyjemnie zrelaksować przy codziennej kąpieli.

 

zestaw natryskowy

 

Warto także zwrócić uwagę na zróżnicowanie zestawów natryskowych. Dostępne są komplety z drążkami lub bez, a także z uchwytami ściennymi. Możesz również wybrać samą słuchawkę, a ta dostępna jest w dwóch kształtach – okrągłym i w formie rombu.


Kolekcja Connect Air – nowoczesność w łagodnym stylu


Wszystkie elementy pochodzące z serii armatury Connect Air mają delikatną, lekko zaokrągloną formę, co nadaje im uniwersalny wygląd. Tym, co może je jednak wyróżnić, jest wykończenie w oryginalnej kolorystyce.

 

nowoczesne baterie łazienkowe

 

Oczywiście baterie Connect Air możesz wybrać w standardowym odcieniu chromu, jednak dostępne są także wersje w złotym oraz grafitowym kolorze. Tę pierwszą docenisz przede wszystkim podczas aranżowania bardzo eleganckiej łazienki (np. w stylu angielskim lub glamour), druga zaś okaże się niezastąpiona w nowoczesnych, a nawet industrialnych stylizacjach wnętrz.


Uniwersalna, ale niebanalna armatura Strada


W przypadku baterii łazienkowych Strada, kwadrat wygrał z okręgiem i łagodnymi liniami. Armatura ta zaskakuje swoją prostotą, a w niektórych wypadkach wręcz krępością. Forma produktów Strada hołduje geometrii – prostokąty i kwadraty królują na rozetach baterii, a także tworzą kształt wylewek czy uchwytów.

 

nowoczesna łazienka

 

Całość jest jednak doskonale minimalistyczna – postawiono tutaj na maksymalne uproszczenia, dzięki czemu baterie z tej kolekcji znakomicie odnajdują się w modnych stylizacjach łazienkowych.


Tesi – kompletna kolekcja armatury łazienkowej


Ekologiczne w działaniu i klasyczne w formie baterie łazienkowe Tesi to bardzo dobry wybór – za ich pomocą łatwo ograniczysz codzienne zużycie wody, ale też wykończysz swoją przestrzeń w dobrym stylu, nie zaburzając istniejącego już wystroju pomieszczenia. Armatura Tesi jest ponadczasowa – łatwo wtapiająca się w wystrój i utrzymana w standardowym chromie.

 

piękna łazienka

 

Baterie Tesi z pewnością docenią majsterkowicze, którzy uwielbiają wszystko robić w domu własnoręcznie. Produkty z tej kolekcji dzięki systemowi montażowemu Easy-Fix są bardzo proste w samodzielnej instalacji.


Nowoczesna forma serii Tonic II


Tonic II to zaawansowana kolekcja armatury dla tych, którzy od swojej łazienki wymagają więcej. Warto bowiem zaznaczyć, że wśród dostępnych produktów znajdziesz tu nie tylko standardowe baterie, ale również wersje termostatyczne.

 

elegancka łazienka

 

Baterie Tonic II wyróżniają się także zróżnicowaną formą – do swojej wanny możesz dobrać cały szereg rozmaitych rozwiązań. Przykładowo – do wanny wolnostojącej z łatwością dobierzesz armaturę do montażu w podłodze, a do wanny z szerokimi brzegami baterię montowaną właśnie na krawędziach. Oczywiście nie zabrakło tu także standardowych modeli ściennych i podtynkowych.

Delikatność zaklęta w armaturze Melange


Baterie z kolekcji Melange to odpowiedź na potrzeby osób preferujących nowoczesne, ale łagodne formy. Wylewki w armaturze umywalkowej mają tu najczęściej ciekawie wygięty kształt i stanowią jedność z korpusem urządzenia. Wyjątkową formą zaskakują także baterie wannowe, natryskowe czy bidetowe.

 

strefa umywalkowa

 

Spośród armatury Melange możesz wybierać modele termostatyczne, dzięki którym korzystanie z ciepłej wody będzie bardziej komfortowe, ale też oszczędniejsze. W ten sposób stworzysz łazienkę nowoczesną tak pod kątem designu, jak i funkcjonalności.