Ideal Standard jest cenioną firmą, znaną jako producent nowoczesnych rozwiązań łazienkowych. Innowacyjność kolekcji tej marki idzie w parze z ich modnym wzornictwem i stylistyką – potwierdzeniem tego są m.in. meble z serii ConnectConnect Space, Connect Air, Tesi czy Tonic II. Oto, co oferuje Ideal Standard.

 

 

Meble łazienkowe Connect Space i Connect Air

Seria Connect Space i Connect Air to dzieła Roberta Levien – uznanego brytyjskiego projektanta elementów wyposażenia łazienkowego. To rozwiązania polecane do łazienek, w których indywidualne potrzeby użytkowników stoją na pierwszym miejscu. Każda z serii obejmuje ceramikę, ale także armaturę, akcesoria czy meble. Czym wyróżniają się meble z tych serii?

- Meble Connect Space to ukłon w stronę łazienek niewielkich – znajdziesz tu szafki narożne, o zmniejszonej odległości od ściany lub z drzwiami w kształcie litery L. Wszystko po to, by ułatwić Ci optymalne wykorzystanie przestrzeni w kompaktowym wnętrzu. Meble z tej kolekcji możesz także zestawiać z elementami z serii Connect.

- Meble Connect Air to z kolei połączenie elegancji, dobrego smaku i indywidualności. Meble utrzymane są w stonowanych kolorach, obejmują szafki podumywalkowe i boczne, a także blaty do umywalek nablatowych. Zestawione z innymi elementami serii nadają łazience optycznej lekkości.

Meble Dea dla koneserów

Kolekcja Dea to odpowiedź na minimalistyczne i wyraźnie zarysowane ranty i prostokątne kształty nowoczesnych elementów łazienkowego wyposażenia. Dick Powell zaprojektował nie tylko umywalki, toalety, bidety czy wanny, ale również wyjątkowe meble. Oto ich cechy szczególne:


- smukłe, zaokrąglone linie, które łagodzą ascetyczny i chłodny styl nowoczesnej łazienki,
- dostępne w 4 kolorach i różnej fakturze wykończenia,
- wyposażone w system cichego domyku i bezuchwytowe,
- szafki podumywalkowe posiadają w zestawie pojemniki ułatwiające przechowywanie.

 

http://www.idealstandard.pl

http://www.idealstandard.pl

 

Kiedy zdecydować się na meble łazienkowe Dea? To propozycja dla miłośników klasycznego piękna, którzy chcą dodać łazience przyjemnego, przytulnego charakteru, a jednocześnie pragną korzystać z pełnej funkcjonalności i wygód oferowanych przez nowoczesne wyposażenie łazienkowe.

 

Wszechstronne meble Tonic II

Tonic II to kolekcja obejmująca wiele mebli zróżnicowanych ze względu na przeznaczenie, wymiary oraz wykończenie. Pozwalają na dobór elementów spełniających indywidualne potrzeby i dopasowane do wymagań wnętrza.

- Wśród mebli Tonic II znajdziesz tradycyjne szafki podumywalkowe przeznaczone do skompletowania z jedną bądź dwiema umywalkami – można więc dopasować je do łazienki małej albo rodzinnej.

- Jeśli urządzasz łazienkę dla gości, możesz skorzystać z szafki umywalkowej typu Guest, idealnej do niewielkiego wnętrza.

- Dodatkowe półki oraz szafki boczne znacznie zwiększają miejsce do przechowywania, pozwalając na optymalne wykorzystanie wolnego miejsca.

- Seria Tonic II obejmuje również obudowy umywalki – taki element może zastąpić tradycyjną szafkę umywalkową bądź wraz z blatem spełnić rolę praktycznej półki.

 

http://www.idealstandard.pl

http://www.idealstandard.pl

 

Meble z kolekcji Tesi

Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design mebli łazienkowych Tesi to z kolei propozycja dla zwolenników uniwersalnych rozwiązań. Czyste i proste linie szafek umywalkowych i bocznych (dostępnych w różnych wykończeniach) doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi zgodnie z obowiązującą modą. Meble zestawione z umywalką, dopasowaną do niej stylistycznie toaletą i bidetem oraz armaturą z tej samej serii pozwolą Ci zaaranżować wnętrze spójne, eleganckie i przyjemne w odbiorze.

Polecane produkty