Dbałość o detale ma szczególne znaczenie w łazienkach – w tego typu wnętrzach jest ich bardzo wiele, więc stanowią one sporą część aranżacji przestrzeni. Jednymi z takich elementów okażą się przyciski do WC przystosowane do współpracy ze spłuczkami ukrytymi pod tynkiem. Zobacz, jakie innowacje w ich zakresie przygotowała marka Geberit!

Matowe wykończenie przycisków do WC Geberit – dlaczego warto?

Połyskujące powierzchnie prezentują się bardzo elegancko, pozwalają na optyczne powiększenie pomieszczenia i pasują do metalicznych wykończeń w łazienkach. Jednak w przypadku przycisków do WC zastosowanie takiego materiału może nie być dobrym pomysłem – na błyszczących płaszczyznach widoczne pozostają ślady palców, a w przypadku elementu, którego dotyka się kilka-kilkanaście razy dziennie, koniecznie byłoby równie częste czyszczenie go z zabrudzeń i widocznych smug. Dlatego też marka Geberit przygotowała dostępne dotychczas przyciski WC w zupełnie nowej odsłonie – matowe, jednak równie efektowne, jak te połyskujące.

 

 

Piękny, nowoczesny wygląd i doskonała trwałość nowych przycisków od marki Geberit wynika z zastosowania matowego lakieru, który jednocześnie zabezpiecza produkt przed zniszczeniem i zapobiega powstawaniu widocznych śladów zmniejszających estetykę wykończenia toalety.

Poznaj kolory nowych przycisków do WC Geberit!

Przyciski WC Geberit w matowym wykończeniu bez trudu dopasujesz do wystroju swojej łazienki. Wystarczy, że wybierzesz odcień, który będzie się najlepiej komponował z wyposażeniem wnętrza. Co masz do wyboru?

 

 

  • Chrom – to najbardziej standardowy wybór, po który chętnie sięgają osoby wybierające metaliczne dodatki do łazienki. Choć kolorystyka współgra z armaturą, profilami kabin prysznicowych, wieszakami czy uchwytami, produkt pozbawiony jest typowego dla metalicznych przedmiotów połysku. Jednocześnie jednak bardzo udanie wpasowuje się w popularne koncepcje łazienkowe;
  • Biały – uniwersalna, ponadczasowa barwa, która jednak w przypadku przycisku do WC Geberit prezentuje się dość oryginalnie. Warto zestawić ją z ciemniejszymi kafelkami, by uzyskać oryginalny kontrast. Jednak stawiając na ten model możesz mieć pewność, że dobrze zaprezentuje się w otoczeniu bez względu na jego wystrój.

Czarny – to bardziej nowoczesna propozycja do łazienek, w których postawiono na odważniejszą aranżację i bardziej intensywne kolory. Matowa czerń nie wyróżnia się jednak tak mocno, jak połyskująca, a zatem pozwala na stworzenie stonowanego wystroju. Przy tym jednak pięknie komponuje się z ceramiką sanitarną, podkreślając jej perfekcyjną, higieniczną biel.

CZY WIESZ, ŻE 
Przyciski WC Geberit najlepiej zaprezentują się w łazienkach, w których więcej przedmiotów będzie miało matowe wykończenie. Zastanów się, by do łazienki dobrać meble z takimi frontami – dzięki temu nie tylko zadbasz o spójny charakter łazienki, ale również sprawisz, że i drzwiczki szafek nie będą się palcowały!

 

Dostępne modele przycisków do WC Geberit

Z przyciskami Geberit zaaranżujesz łazienkę zgodnie z własną wizją – i to nie tylko za sprawą różnych kolorów tych produktów, ale też kilku wzorów do wyboru:

  • Przyciski podwójne – za ich pomocą możesz spłukiwać miskę WC większym lub mniejszym strumieniem wody. Za każdy z nich odpowiedzialny jest inny przycisk o odpowiedniej wielkości. Spośród nich do wyboru masz dwa modele – Sigma20, którego przyciski mają okrągły kształt oraz Sigma30 z prostokątnymi popychaczami. Obie wersje wykonane są z tworzywa sztucznego, ale pozwalają na osiągnięcie odrębnego efektu dekoracyjnego w łazience;
  •  

 

  • Przyciski pojedyncze – wśród nich również znajdziesz modele z okrągłym i prostokątnym przyciskiem – odpowiednio Sigma10 i Sigma30 1M. Te są wykonane z metalu, co dodatkowo zapewnia im szlachetniejszy wygląd – nie można jednak wybrać tej wersji w odcieniu chromu.

Niezależnie od tego, który projekt przycisku do WC Geberit wybierzesz, zadbasz o perfekcyjny wygląd swojej łazienki każdego dnia – będą się dobrze prezentowały nawet intensywnie używane i w każdym świetle!

Polecane produkty