Wykańczanie łazienki wymaga starannego doboru poszczególnych elementów wyposażenia. Marka Roca zadbała jednak o to, aby proces ten przebiegał jak najsprawniej – sporym ułatwieniem okazało się stworzenie gotowych zestawów WC, składających się z miski i deski.


Miska WC z dopasowaną deską – wygoda korzystania z zestawów


Wyposażanie strefy toaletowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Marka Roca skompletowała za Ciebie miskę WC z nowoczesną i pasującą do ceramiki deską sedesową. Jednocześnie zadbała o to, aby wzornictwo takiego kompletu było w pełni nowoczesne i przystające do trendów panujących obecnie w łazienkach. Dlatego też każda z misek otrzymała deskę typu slim, czyli wyróżniającą się bardzo cienką, a dzięki temu minimalistyczną, zachwycającą konstrukcją.

 

nowoczesny design toalety

 

Deski sedesowe w zestawach wykonane zostały w technologii wolnoopadającej. Gdy opuszczasz deskę i klapę, nie opadają one z impetem, obijając się o brzeg ceramiki, lecz powoli, łagodnie się na nim kładą. W związku z tym takie rozwiązanie jest w pełni bezpieczne – nie powoduje uszkodzeń samej deski lub miski WC, a do tego cały proces przebiega w idealnej ciszy.


Rimless i oszczędne spłukiwanie – funkcjonalne rozwiązania toaletowe


Tym, co łączy wszystkie zestawy WC od Roca, jest ich pełna funkcjonalność. Zostały stworzone z myślą o Twoim komforcie i higienie, ale też ekonomicznym użytkowaniu łazienki. Każda z misek WC wykonana została w technologii Rimless, czyli bezrantowej. Oznacza to, że wewnątrz ceramiki nie znajdziesz kołnierza spłukującego, a więc istnieje o wiele mniejsze ryzyko gromadzenia się bakterii, wirusów oraz innych drobnoustrojów w zakamarkach toalety. Czyszczenie takiej miski WC również staje się o wiele łatwiejsze i przebiega sprawnie.

nowoczesna przestrzeń toaletowa

Wszystkie miski WC przygotowane do dystrybucji w zestawach z deskami sedesowymi są przystosowane do współpracy z oszczędnymi spłuczkami – 4,5/3 l, a nawet 4/2 l. W związku z tym codzienne zużycie wody przez całą rodzinę będzie mniejsze, a to przełoży się zarówno na bardziej ekologiczny tryb życia, jak i na ekonomiczniejsze gospodarowanie domowym budżetem.


Mnóstwo zestawów WC – wybierz komplet dla siebie!


Chcesz zadbać o swój komfort i czas i zaopatrzyć się w gotowy zestaw WC? Sprawdź, co przygotowała dla Ciebie marka Roca:

  • WC Gap Round – podwieszana miska o lekko zaokrąglonej formie i wyraźnie minimalistycznym charakterze. Przeznaczona do montażu ściennego prezentuje się lekko i ponadczasowo, więc cieszy się ogromną popularnością wśród projektantów i architektów wnętrz.
  • WC Gap Square – w tym modelu postawiono na wyraźniej zarysowany, kwadratowy kształt. Nie można jednak mówić o kanciastym wykończeniu – krawędzie i narożniki zostały łagodnie zaokrąglone, by ceramikę można było łatwo wkomponować w każdą przestrzeń.
  • WC Nexo – ten model toalety ma bardziej klasyczną formę – jest wyjątkowo smukły i elegancki. Gładka powierzchnia, niewidoczne mocowania oraz uniwersalne wzornictwo sprawia, że pięknie skomponuje się z najróżniejszymi wystrojami łazienkowymi.

 

elegancka miska wisząca

 

  • WC Meridian compacto – ten model miski to hołd dla okrągłej formy. Podwieszana ceramika jest pękata i pięknie zaoblona. Dodatkowo jest to model o niewielkich wymiarach – wprost stworzony do małych łazienek oraz toalet dla gości.
  • WC Victoria Debba Round – miska WC Debba o okrągłym kształcie cechuje się ciekawym wzornictwem. Zamiast standardowej, dużej bryły, zazwyczaj tworzącej całą podwieszaną toaletę, wyraźnie wyodrębniona została misa i jej odpływ. Dzięki temu model ten zyskuje na finezyjności i oryginalnym wyglądzie.
  • WC Victoria Debba Square – ten model jest kwadratowym odpowiednikiem toalety WC Victoria Debba Round.
  • Kompakty Debba – jeśli nie chcesz w swojej łazience stosować rozwiązań podtynkowych, to nie musisz. Marka Roca przygotowała również eleganckie, ponadczasowe modele toalet kompaktowych z wbudowaną spłuczką. Dzięki temu montaż WC jest bezproblemowy.

Spośród licznych zestawów WC od marki Roca każdy wybierze coś dla siebie – bogate wzornictwo i nowoczesna funkcjonalność kompletów zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby.
 

Polecane produkty