Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nobili UP
UPBUP20V

Podtynkowa bateria umywalkowa Up Velvet Black

Chcesz zyskać na wskroś nowoczesny wystrój łazienki? W takim razie koniecznie wypróbuj baterię podtynkową z serii Up. Na prostokątnej podstawie umieszczona została długa wylewka mierząca aż 200 mm oraz pojedynczy uchwyt. Całość tworzą zarówno zaokrąglone, jak i mocno zarysowane krawędzie, tworząc niebanalną fuzję nowoczesności i klasyki. Na stronę tej pierwszej szalę przeważa jednak odważna barwa armatury - bateria umywalkowa Up w kolorze Velvet Black to typowo modernistyczny dodatek do łazienki. Poza efektownym wyglądem produkt oferuje także doskonałą funkcjonalność. Przede wszystkim sprzyja oszczędzaniu wody w gospodarstwie domowym - ma bowiem dwustopniową regulację przepływu wody oraz wbudowany perlator. Ten z kolei wyposażony został w ochronę przed osadzaniu się kamienia, co wydłuży żywotność armatury. Sprawdź również inne odcienie tego modelu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Atrio
Stojąca bateria umywalkowa Atrio
BATERIE UMYWALKOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
Podtynkowa bateria umywalkowa C.1
BATERIE UMYWALKOWE
Duravit
Wiele kolorów Wiele kolorów
Bateria umywalkowa Polla stojąca wysoka

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.