Vigour WHITE

Stojąca bateria umywalkowa VIGOUR white

Stojącą baterię umywalkową VIGOUR white z pewnością docenią miłośnicy minimalizmu w najczystszej postaci. Cechuje się ona nieskomplikowaną, geometryczną formą o subtelnie zaokrąglonych krawędziach, która nadaje całej strefie umywalkowej wrażenie lekkości. Nietypowo ułożony uchwyt zaburza nieco tę prostotę, stanowiąc jednocześnie przykuwający spojrzenie detal. Sprawia to, że produkt ten jest wręcz stworzony do uzupełniania nowoczesnych pomieszczeń, które stawiają na ponadczasową prostotę „z pazurem". Nie oznacza to jednak, że nie możesz go również zastosować w nowoczesnym wnętrzu. Wysokość wylewki wynosi 225 mm, zatem jest ona dość wysoka - dzięki temu jej użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Metaliczny kolor doskonale uzupełnia całość, idealnie łącząc się z innymi elementami armatury oraz z dekoracjami - wnętrze zyskuje w ten sposób bardziej elegancki wyraz.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Trinnity Eco
Stojąca bateria umywalkowa Trinnity Eco
BATERIE UMYWALKOWE
Trinnity
Naścienna bateria umywalkowa Trinnity Eco
Naścienna bateria umywalkowa Trinnity Eco
BATERIE UMYWALKOWE
Trinnity
Ideal Standard Connect bk
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.