KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITEBAUST

Stojąca bateria umywalkowa VIGOUR white

Prosta forma, zaokrąglone brzegi i połyskująca, metaliczna barwa - bateria umywalkowa VIGOUR white idealnie pasuje do nowoczesnych i pełnych innowacji łazienek, choć jej cechy będą równie dobrze wpisywały się w tradycyjne konwencje wykorzystujące klasyczne rozwiązania. Subtelny, lecz dodający otoczeniu blasku model skompletuj z umywalką o opływowych kształtach, aby Twoje wnętrze było zaaranżowane w pełni spójnie. Z pewnością docenisz także gładką powierzchnię baterii, dzięki której nie będziesz musiał zmagać się z zabrudzeniami zalegającymi w zakamarkach konstrukcji - czyszczenie produktu przebiegnie szybko i sprawnie. Za sprawą perlatora zadbasz zarówno o swój budżet, jak i o ochronę naszej planety - znacząco zmniejszy on zużycie wody, optymalizując także Twoje wydatki związane z korzystaniem z mediów. Regulowany ogranicznik gorącej wody to natomiast gwarant bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Connect Air
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air Piccolo
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air Piccolo
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air wysoka
Stojąca bateria umywalkowa Connect Air wysoka
BATERIE UMYWALKOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.