Vigour WHITE

Stojąca bateria umywalkowa VIGOUR white

Prosta forma, zaokrąglone brzegi i połyskująca, metaliczna barwa - bateria umywalkowa VIGOUR white idealnie pasuje do nowoczesnych i pełnych innowacji łazienek, choć jej cechy będą równie dobrze wpisywały się w tradycyjne konwencje wykorzystujące klasyczne rozwiązania. Subtelny, lecz dodający otoczeniu blasku model skompletuj z umywalką o opływowych kształtach, aby Twoje wnętrze było zaaranżowane w pełni spójnie. Z pewnością docenisz także gładką powierzchnię baterii, dzięki której nie będziesz musiał zmagać się z zabrudzeniami zalegającymi w zakamarkach konstrukcji - czyszczenie produktu przebiegnie szybko i sprawnie. Za sprawą perlatora zadbasz zarówno o swój budżet, jak i o ochronę naszej planety - znacząco zmniejszy on zużycie wody, optymalizując także Twoje wydatki związane z korzystaniem z mediów. Regulowany ogranicznik gorącej wody to natomiast gwarant bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich.

Możesz być także zainteresowany:

Stojąca bateria umywalkowa Talis E
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
Stojąca bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
Podtynkowa bateria umywalkowa Talis E
BATERIE UMYWALKOWE
Hansgrohe

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.