VIGOUR Meble do VIGOUR
SERIAWHITE

Seria mebli do VIGOUR white

Urządzanie łazienki wymaga starannego przemyślenia zagospodarowania całego pomieszczenia. Dlatego też nie warto sięgać po gotowe zestawy meblowe, ale skomponować je samemu. Właśnie taką możliwość daje Ci seria mebli do VIGOUR white idealnie dopasowana do produktów VIGOUR. W jej asortymencie znajdziesz szafki wiszące i podumywalkowe, blaty oraz uchwyty meblowe. Rozmaitość rozmiarów sprawia, że możesz dobrać idealne wyposażenie zarówno do małej, jak i przestronnej łazienki. Z pewnością zadowoli Cię również fakt, że samodzielnie zadecydujesz o stylistyce swoich mebli łazienkowych. Wybierz szafki w kolorach najlepiej odpowiadających Twojej wizji wykończenia pomieszczenia - czarne, białe lub antracytowe. Mało tego, dobierz do nich również najlepiej pasujące do nich Twoim zdaniem uchwyty - białe, czarne albo w odcieniu połyskującego złota. Z kolei blaty mogą mieć barwę dębowego drewna lub klasycznej bieli - ostateczny design mebli jest w Twoich rękach.

Możesz być także zainteresowany:

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.