Duravit VIU

Bidet wiszący Viu

Coraz częściej standardowym elementem wyposażenia łazienki jest bidet - dzięki niemu domownicy mogą jeszcze lepiej zadbać o swoją higienę, a tym samym poprawić swój codzienny komfort. Dlatego też warto zainstalować go w każdym gospodarstwie domowym. Wybierz bidet Viu, jeśli jednocześnie zależy Ci na efektownym wykończeniu otoczenia. Połączenie minimalizmu i nowoczesnej formy ceramiki pozwoliło osiągnąć prozaiczny produkt o wysokich walorach dekoracyjnych - doskonale zaprezentuje się z pozostałymi elementami serii Viu, np. miską WC i umywalką. Wymiary bidetu to 57 x 37 x 30,5 cm, więc łatwo znajdziesz na niego miejsce w łazience. Zestaw zawiera także komplet Durafix do mocowania ukrytego, zawór mimośrodowy z ceramiczną osłoną zaworu oraz półkę z baterią - bidet Viu jest zatem gotowy do instalacji od razu po zakupie.

Możesz być także zainteresowany:

Bidet stojący Dea
Bidet stojący Dea
BIDETY
Ideal Standard
Bidet wiszący Dea
Bidet wiszący Dea
BIDETY
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.