Villeroy & Boch SUBWAY

Deska sedesowa Subway 2.0 SoftClose

Za pomocą prezentowanej deski sedesowej pochodzącej z serii Subway 2.0, nie tylko wykończysz swoją łazienkę, nadając jej pełnię funkcjonalności, ale także urządzisz ją w zgodzie z zasadami dobrego smaku i elegancji. Subtelny kształt tej deski dopasujesz do podobnie uformowanych elementów ceramiki sanitarnej. Zapewni Ci on również maksimum wygody oraz komfortu podczas codziennego użytkowania. Śnieżnobiała barwa, w jakiej utrzymany jest prezentowany produkt, spotęguje wrażenie oczekiwanej od łazienki, higienicznej czystości. Z powodzeniem zachowasz porządek dzięki zastosowaniu w desce systemu QuickRelease, ułatwiającemu wypinanie jej z całej konstrukcji. Prezentowany model posiada funkcję wolnego opadania, co dodatkowo wzmocni poczucie komfortu i ułatwi korzystanie z niego podczas codziennych czynności kosmetycznych.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.