Laufen IL BAGNO ALESSI ONE

Wolnoopadająca deska sedesowa Alessi One

Łazienka jak z katalogu, pełna innowacyjnych i odważnych rozwiązań? Teraz to możliwe, dzięki serii produktów Alessi One! Oferowana tutaj deska sedesowa to uzupełnienie miski WC z tej kolekcji - wraz z nią tworzy owalną bryłę, która urzeka nie tylko swoim niezwykłym kształtem, ale też minimalistyczną i lekką formą. Wypukła deska, mimo swojej wyjątkowości, nie traci jednak na funkcjonalności. Posiada funkcję wolnego opadania, dlatego korzystanie z niej jest wysoce komfortowe. Dodatkowo możliwe jest wypinanie deski w dowolnym momencie, co z kolei ułatwia utrzymanie w czystości całej toalety. Biała deska nawiązuje do pozostałych elementów wyposażenia łazienki i zapewnia spójny wystrój całej przestrzeni. Zobacz naszą ofertę i skompletuj całą kolekcję produktów Alessi One - Twoja łazienka z pewnością na tym skorzysta!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.