Laufen IL BAGNO ALESSI ONE

Wolnoopadająca deska sedesowa Alessi One

Łazienka jak z katalogu, pełna innowacyjnych i odważnych rozwiązań? Teraz to możliwe, dzięki serii produktów Alessi One! Oferowana tutaj deska sedesowa to uzupełnienie miski WC z tej kolekcji - wraz z nią tworzy owalną bryłę, która urzeka nie tylko swoim niezwykłym kształtem, ale też minimalistyczną i lekką formą. Wypukła deska, mimo swojej wyjątkowości, nie traci jednak na funkcjonalności. Posiada funkcję wolnego opadania, dlatego korzystanie z niej jest wysoce komfortowe. Dodatkowo możliwe jest wypinanie deski w dowolnym momencie, co z kolei ułatwia utrzymanie w czystości całej toalety. Biała deska nawiązuje do pozostałych elementów wyposażenia łazienki i zapewnia spójny wystrój całej przestrzeni. Zobacz naszą ofertę i skompletuj całą kolekcję produktów Alessi One - Twoja łazienka z pewnością na tym skorzysta!

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.