KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Ideal Standard CONNECT AIR
CONNAIRSMW

Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air

Deska sedesowa Connect Air została stworzona z myślą o misce wiszącej WC z tej samej serii. Wraz z nią tworzy wysoce funkcjonalną, ale i niezwykle elegancką i spójną całość. Bardzo cienka deska niemal wtapia się w ceramikę sanitarną, a dzięki swojej subtelnej formie i białej barwie idealnie komponuje się także z pozostałym wyposażeniem łazienki. Produkt powstał z duroplastu, co sprawia, że cechuje się doskonałą wytrzymałością, a ponieważ ma wolnoopadającą konstrukcję, jest też w mniejszym stopniu narażony na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zapewnia wysoki komfort i możliwość zachowania ciszy w mieszkaniu. Deska sedesowa Connect Air jest łatwa w czyszczeniu i usprawnia sprzątanie samej miski WC, ponieważ można ją bezproblemowo zdjąć w dowolnym momencie i założyć po skończonej pracy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Deska sedesowa Waverley
Deska sedesowa Waverley
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Deska sedesowa Strada II Thin
Deska sedesowa Strada II Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.