KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Duravit ME BY STARCK
MESTARCKSM1W

Wolnoopadająca deska sedesowa Me by Starck

Jeśli jesteś w trakcie kompletowania wyposażenia dla swojej łazienki i pragniesz, by była ona w pełni funkcjonalna i wygodna, a zarazem prezentowała się w sposób elegancki i gustowny, zdecyduj się na zastosowanie w swoim systemie toaletowym wolnoopadającej deski sedesowej z serii Me by Starck. Jest to niezastąpiony element, który zapewni Ci pełny komfort i przyjemność podczas wykonywania codziennych łazienkowych czynności. Prezentujemy model o delikatnie zaokrąglonych brzegach i wyraźnych krawędziach potęgujących wrażenie elegancji i klasycznego stylu. Doskonale dopasowuje się do mis toaletowych o długości 57 cm. Wykonana w kolorze śnieżnej bieli dodatkowo sprawia, że przebywając w pomieszczeniu odczuwa się nienaganną czystość i wyczucie stylu, komponującego się z niemal każdym dostępnym na rynku dodatkiem łazienkowym.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Deska sedesowa Waverley
Deska sedesowa Waverley
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Deska sedesowa Strada II Thin
Deska sedesowa Strada II Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.