Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Laufen PRO A
PROSMWS

Wolnoopadająca deska sedesowa Pro A Slim

Kompletna toaleta składa się nie tylko z samej miski WC, ale również z dopasowanej do niej deski sedesowej. Model Pro A Slim został stworzony z myślą o produktach z tej samej serii i tworzy z nimi spójną całość o wysokich właściwościach użytkowych. Dzięki półokrągłemu, prostemu kształtowi i białej barwie prezentuje się niezwykle subtelnie, delikatnie i ponadczasowo. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do aranżowania wnętrz klasycznych lub o bardziej nowoczesnym zacięciu. Deska Pro A Slim posiada funkcję łatwego wypinania, co okaże się przydatne podczas prac porządkowych - po ściągnięciu deski zyskasz dostęp do trudno dostępnych miejsc miski WC i starannie ją oczyścisz. Model wolnoopadający gwarantuje cichą pracę, co podniesie codzienny komfort czynności higienicznych. W zestawie znajdziesz elementy montażowe, z którymi samodzielnie umieścisz deskę na swoim miejscu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.