Laufen PRO A

Wolnoopadająca deska sedesowa Pro A Slim

Kompletna toaleta składa się nie tylko z samej miski WC, ale również z dopasowanej do niej deski sedesowej. Model Pro A Slim został stworzony z myślą o produktach z tej samej serii i tworzy z nimi spójną całość o wysokich właściwościach użytkowych. Dzięki półokrągłemu, prostemu kształtowi i białej barwie prezentuje się niezwykle subtelnie, delikatnie i ponadczasowo. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do aranżowania wnętrz klasycznych lub o bardziej nowoczesnym zacięciu. Deska Pro A Slim posiada funkcję łatwego wypinania, co okaże się przydatne podczas prac porządkowych - po ściągnięciu deski zyskasz dostęp do trudno dostępnych miejsc miski WC i starannie ją oczyścisz. Model wolnoopadający gwarantuje cichą pracę, co podniesie codzienny komfort czynności higienicznych. W zestawie znajdziesz elementy montażowe, z którymi samodzielnie umieścisz deskę na swoim miejscu.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tonic II
Wolnoopadająca deska sedesowa Tonic II
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Space
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.