Duravit VERO AIR

Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air

Zarówno dla wygody korzystania z łazienki, jak i jej efektownego wyglądu, istotne jest dobranie odpowiednich akcesoriów. Deska sedesowa Vero Air to model idealnie wpisujący się w nowoczesne aranżacje - prostokątny kształt nadaje jej nieco surowy charakter, a biała barwa sprawia, że pięknie komponuje się z ceramiką sanitarną. Komfort korzystania z toalety podnosi funkcja wolnego opadania i zamknięcie soft - deska pracuje cicho i nie uderza o brzegi miski WC. Dodatkowo posiada stalowe zawiasy i możesz ją w dowolnym momencie zdemontować, co znacząco ułatwia codzienne sprzątanie łazienki. Deska przeznaczona jest do skompletowania z miską Vero Air, którą również znajdziesz w naszej ofercie - wraz z nią stworzy zestaw o doskonałych właściwościach dekoracyjnych i użytkowych. Osiągnij perfekcyjne wnętrze z serią Vero Air!

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Connect
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Deska sedesowa Tonic
Deska sedesowa Tonic
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Tonic II
Wolnoopadająca deska sedesowa Tonic II
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.