Vigour ONE

Wolnoopadająca deska sedesowa VIGOUR one

Wyróżniająca się elegancką, choć prostą formą deska sedesowa ONE stanowi uzupełnienie miski wiszącej WC z tej samej serii. Dzięki niej Twoja toaleta zyska spójny wygląd i najwyższą funkcjonalność. Model ten dopasuje się jednak nie tylko do samej ceramiki sanitarnej, ale również do aranżacji Twojej przestrzeni, jakkolwiek została zaprojektowana. Minimalistyczna forma pozwala na udane wykorzystanie jej w nowoczesnym wnętrzu, zaś biała barwa i subtelne zaokrąglenia nawiązują do klasycznych rozwiązań wystroju mieszkania. Zadowoli Cię nie tylko efektowny wygląd deski, ale i jej wysoka funkcjonalność - produkt z funkcją wolnego opadania będzie delikatnie osiadał na brzegach miski WC, zamiast uderzać o nią z impetem. Zwiększy to komfort wszystkich domowników. Zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej będą zaś pięknie korelowały z armaturą i pozostałymi metalicznymi dodatkami.

Możesz być także zainteresowany:

Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
Wolnoopadająca deska sedesowa Tesi Thin
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Connect Air
DESKI DO MISEK WC
Ideal Standard
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
Wolnoopadająca deska sedesowa Vero Air
DESKI DO MISEK WC
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.