Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit DURASTYLE
DURASU60

Umywalka ścienna DuraStyle 60x44 cm

Pełna funkcjonalność i kompletna wygoda użytkowania to duet, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Wprowadzisz go również w swoje cztery ściany, wybierając umywalkę z serii DuraStyle, której wykonanie łączy w sobie nie tylko ogromny komfort obsługi, ale także elegancki, ponadczasowy wygląd. Jej uniwersalny kształt z powodzeniem wkomponujesz w łazienkę urządzoną w dowolnej stylistyce, a do białego koloru ceramiki pasować będą wszelkie dodatki w innych barwach, które dobierzesz jako elementy użytkowe bądź dekoracyjne w pomieszczeniu. Dostępny z funkcją przelewu oraz wbudowaną półką do mocowania baterii, model ten zapewnia pełną ergonomię, jaka oczekiwana jest od umywalki. Za sprawą pokrycia całości specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie, Twoja łazienka na długo pozostanie lśniąca i piękna.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka NOVA PRO PREMIUM BEZ BARIER
Umywalka Nova Pro Premium 55x52.5 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
KOŁO
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka Inspira Square 100 x 49 cm
Umywalka Connect Space Sphere 55 x 38 cm biała
Umywalka ścienna Connect Space Sphere 55x38 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.