KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR DERBY
DERCU5545ZP

Umywalka ścienna VIGOUR derby 55x45 cm

Szukasz małej umywalki, która zmieści się w ograniczonej przestrzeni toaletowej? Wypróbuj prezentowany model VIGOUR derby. Mierzy zaledwie 55 x 36 cm, mimo to zapewnia wysoki komfort podczas codziennego mycia rąk czy twarzy. Posiada półeczkę z otworem do montażu baterii, na której pomieszczą się także akcesoria łazienkowe czy kosmetyki. Umywalka mocowana do ściany nie zajmuje miejsca na posadzce, a ponieważ elementy montażowe są ukryte, prezentuje się niezwykle elegancko. Efektowny wygląd podkreśla także prosty, lecz subtelny kształt oraz biała barwa, która udanie łączy produkt z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej. Jeśli stawiasz na bardziej tradycyjny wystrój łazienki, do umywalki możesz dobrać także półpostument typowy dla dawniejszych aranżacji. Umywalka dostępna jest także w opcji z powłoką PflegePlus ułatwiającą czyszczenie wnętrza misy.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Connect Arc 70 x 46 cm
Umywalka ścienna Connect Arc 70 x 46 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka narożna Connect Arc 48 x 44 cm
Umywalka narożna Connect Arc 48 x 44 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.