Vigour DERBY

Umywalka ścienna VIGOUR derby 55x45 cm

Szukasz małej umywalki, która zmieści się w ograniczonej przestrzeni toaletowej? Wypróbuj prezentowany model VIGOUR derby. Mierzy zaledwie 55 x 36 cm, mimo to zapewnia wysoki komfort podczas codziennego mycia rąk czy twarzy. Posiada półeczkę z otworem do montażu baterii, na której pomieszczą się także akcesoria łazienkowe czy kosmetyki. Umywalka mocowana do ściany nie zajmuje miejsca na posadzce, a ponieważ elementy montażowe są ukryte, prezentuje się niezwykle elegancko. Efektowny wygląd podkreśla także prosty, lecz subtelny kształt oraz biała barwa, która udanie łączy produkt z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej. Jeśli stawiasz na bardziej tradycyjny wystrój łazienki, do umywalki możesz dobrać także półpostument typowy dla dawniejszych aranżacji. Umywalka dostępna jest także w opcji z powłoką PflegePlus ułatwiającą czyszczenie wnętrza misy.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.