Czy zastanawiałeś się, jaką umywalkę wybierzesz do swojego wnętrza? Jeśli nie, to już najwyższy czas, by rozpocząć poszukiwania idealnego produktu. Umywalka dobrana pod względem estetycznym, funkcjonalnym oraz wizualnym, sprosta oczekiwaniom jakie stawiasz dla tego produktu. Jakie umywalki są aktualnie dostępne?

Dlaczego strefa umywalki jest tak ważna?

Aby łazienka prezentowała się dobrze, a wyposażenie tworzyło spójną całość konieczny jest odpowiedni podział wnętrza na strefy. W salonie łazienkowym najważniejszą rolę odgrywają: strefa z umywalką i strefa kąpielowa. W tej pierwszej umieścimy:
- dobrze oświetlone lustro,
- szafki na drobiazgi, środki czystości i kosmetyki,
- umywalkę z baterią, która może być mocowana do ściany, nakładana na szafkę lub stawiana na blacie.

Rodzaj produktu, ale również dedykowany montaż, wpłyną na odbiór strefy umywalki. Dobierając umywalkę zgodnie z modą, stylistyką, a także przeznaczeniem, nadamy szyku pozostałemu wyposażeniu wnętrza.

Umywalki: nasze nowoczesne propozycje

Umywalka ścienna Beyond
Ciekawy produkt, dla osób, które cenią sobie oryginalność produktów i nietypowe kształty. Ta umywalka z pewnością sprosta oczekiwaniom zwolenników stylu glamour, nieco awangardowego i nowoczesnego. Brzegi są tutaj bardzo delikatnie zaokrąglone – stworzone na wzór misy. Dość głęboka umywalka, będzie wygodna w użyciu. Woda nie będzie chlapała na podłogę. Z łatwością umieścisz w niej także pranie do przepłukania lub szklaną misę – gdy będziesz chciał napełnić ją wodą. Misa sprawia wrażenie lekkiej i nie przytłoczy wnętrza.

p-rocabeyondbeyondcusc43umywalka-scienna-beyond1ROCA_BEYOND_BEYONDCUSC43_UMYWALKA-SCIENNA-46X47-BEYOND_2

Umywalka stawiana na blat VIGOUR individual
To misa o ascetycznym wyrazie. Nie posiada otworu na baterię, pozostawiając swobodę w wyborze miejsca jej montażu. Misa do położenia na blacie – ma niewielkie wymiary 40 cm średnicy. Umywalkę wykonano z mocnych materiałów, jest łatwa do utrzymania w czystości i idealnie biała. Wraz z innym wyposażeniem łazienkowym stworzy spójną całość.

p-vigourindividualindcmus40umywalka-stawiana-na-blat-individual-mineral-40cm1

Umywalka meblowa VIGOUR derby style
Szeroka, bo aż 120 cm umywalka, która z pewnością jest oryginalnym rozwiązaniem. Umywalka śnieżnobiała, lśni i wkomponuje się w nowoczesną aranżację łazienki. Ma idealnie zaokrąglone ranty, przez co prezentuje się bardzo subtelnie. To umywalka, która wraz z innymi produktami z naszej oferty stworzy zestaw nowoczesny i funkcjonalny.

p-vigourderbyderscum121oumywalka-meblowa-vigour-derby-1200-x-480-mm-1

Umywalka nablatowa Vigour
A może szukasz produktu, który oprócz wygodnej misy ma jeszcze miejsce, na którym położysz kosmetyki lub dozownik na mydło? Spójrz na ten produkt. To asymetryczna umywalka, którą postawisz na blacie. Wreszcie, możesz wykorzystać każdy, wolny centymetr swojej łazienkowej przestrzeni. Wykonanie umywalki z ceramiki zapewnia jej trwałość Dostępna jest również w wersji dodatkowo pokrytej powłoką PflegePlus ułatwiającą utrzymanie czystości. Czy zdecydujesz się na CERAMIKĘ luksusową i piękną?

W naszych salonach znajdziesz wiele produktów, które wkomponują się w różnorodną stylistykę wnętrz. Mamy nadzieję, że z naszymi produktami aranżacja łazienki nabierze zupełnie innego wymiaru.

Polecane produkty