Łazienka nowej generacji to nie tylko rozwiązanie dla bogatych. To przede wszystkim doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i łatwe utrzymywanie łazienki w
czystości. Miski do WC, niezależnie od tego czy wiszące czy stojące, są głównym urządzeniem z dużą ilością trudno dostępnych zakamarków, a to one w głównej mierze sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów.

Można oczywiście używać szeroko reklamowanych kostek do WC czy popularnych środków do czyszczenia lub zatrudnić pomoc do sprzątania, ale radzimy Wam zwrócić uwagę na jeszcze jedno – bardzo innowacyjne – rozwiązanie. Poznajcie miski bezrantowe!

 

 

Doskonały design w połączeniu z najwyższym stopniem czystości to tylko niektóre korzyści wynikające z bezrantowej czy bezkołnierzowej miski ustępowej. To nowość, która ma spełniać wymagania współczesnych klientów i użytkowników – osób mających mało czasu, ale dbających o czystość łazienki. Nowoczesna łazienka to miejsce mające służyć nie tylko jako funkcjonalne wnętrze, ale również jako wyjątkowa, wygodna i piękna przestrzeń, w której przebywanie sprawia przyjemność.

 

bezrantowe miski wc

 

Wiszące miski toaletowe wyposażone są w innowacyjną technologię, dzięki której w znacznym stopniu oszczędzamy nie tylko czas poświęcany na sprzątanie toalety, ale również wodę wykorzystywaną podczas spłukiwania. Te modele misek sprawdzą się przede wszystkim w miejscach, gdzie niezbędna jest łatwość w utrzymaniu czystości. Sprawne czyszczenie zapewnione jest głównie dzięki dynamicznemu przepływowi wody oraz temu, że misa nie posiada kołnierza, a tym samym miejsc trudno dostępnych dla czyszczącego, w przeciwieństwie do tradycyjnych toalet.

 

ranty

 

W ofertach producentów są miski z dodatkową powłoką na ceramice (powłoki o nazwie Ceramicplus, Kerateckt, Wondergliss, MaxiClean) ułatwiającą czyszczenie, gdzie wszelkie osady usuwane są razem ze spłukiwaną wodą, a utrzymanie toalety w czystości jest znacznie łatwiejsze.

Wydawałoby się, że toaleta, której oczyszczanie jest proste i nie wymaga angażowanie dużej liczby środków czystości to rozwiązanie głównie dla instytucji – tam zwykle istnieją regulacje dotyczące wymogów utrzymania czystości. Jednak to błędne myślenie, ponieważ czysta toaleta bez konieczności częstego czyszczenia wymagającego różnorodnych środków oraz detergentów to zaleta każdego domu. Komu nie marzy się piękna i łazienka, w której sprzątanie będzie trwało krócej niż mogłoby się wydawać? To świetny pomysł dla każdego gospodarstwa domowego.

 

bezrantowe miski wc

 

Wykorzystywanie nowych, ekologicznych technologii zapewnia zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. Nowoczesne miski do WC pasują również do niewielkich powierzchni, ponieważ idealnie wpasowuje się w zaaranżowaną przestrzeń.

Mimo ostrożności w wykorzystywaniu i wdrażaniu nowych pomysłów i technologii warto pomyśleć o tym, co zyskujemy zmieniając tylko jeden element wyposażenia łazienki – to dobry początek jeśli zastanawiasz się, jak stopniowo, nie narażając się na ogromne koszty wprowadzać do mieszkania ekologiczne, ekonomiczne i wygodne rozwiązania i sprzęty. Nowe trendy i rozwiązania technologiczne zapowiadają rychły koniec kanciastych i skomplikowanych rozwiązań w łazienkach i nadejście nowej ery wygodniejszych toalet bez rantów.

 

Polecane produkty