Wraz z nadejściem nowej dekady XXI wieku pojawiają się coraz to ciekawsze trendy łazienkowe. Choć w pomieszczeniach dalej będzie królował elegancki minimalizm, stanie się on teraz bardziej ożywiony, a to za sprawą sięgania po odważniejsze zestawienia kolorystyczne. Jak urządzić łazienkę, by pasowała ona do nadchodzących trendów w 2020 roku?

VIGOUR white – wyposażenie na miarę lat 20. XXI wieku

Nowoczesny minimalizm nie wychodzi z mody – wyposażenie łazienkowe powinno mieć zatem proste kształty, elegancką formę, gładkie powierzchnie i zaokrąglone krawędzie. Uniwersalność w klasycznym, efektownym wydaniu i pełnia funkcjonalności. Tym właśnie wyróżniają się produkty z kolekcji VIGOUR white, dzięki którym stworzysz łazienkę wprost wyznaczającą najnowsze trendy łazienkowe. Co warto wybrać?

 

 

  • Wisząca miska toaletowa VIGOUR white – montaż podtynkowy sprawia, że toaleta zdaje się unosić w powietrzu. Pomieszczenie zyskuje na lekkości także za sprawą samej stylistyki produktu – prostokątny, lecz zaokrąglony kształt i doskonale gładka powierzchnia pozbawiona zakamarków to kwintesencja minimalizmu.
  • Wanna wolnostojąca VIGOUR white – owalna wanna ustawiona w centrum strefy kąpielowej zrobi na Tobie wrażenie. Za sprawą cienkich ścianek i nieskomplikowanej formy wygląda bardzo delikatnie, a uzupełniająca ją, perfekcyjnie czysta biel dodatkowo podkreśla najwyższy poziom elegancji.
  • Bateria do wanny wolnostojącej VIGOUR white – wolnostojąca wanna nie może istnieć bez odpowiednio dopasowanej armatury. W tym przypadku perfekcyjnie sprawdzi się bateria przeznaczona do montażu bezpośrednio w posadzce, która jest na tyle wysoka, że zapewni Ci maksymalny komfort w czasie codziennych kąpieli.
  • Umywalka stawiana VIGOUR white – taką ceramikę sanitarną zamontujesz bezpośrednio do blatu – dzięki niewidocznym mocowaniom i brakowi połączenia ze ścianą, strefa umywalkowa stanie się na wskroś nowoczesna.
  • Bateria umywalkowa VIGOUR white – do umywalki dobierz armaturę, która będzie idealnie współgrała z baterią wannową. Wygląda jak jej mniejsza wersja, a ponieważ montuje się ją na blacie, kompozycje wanna-armatura oraz umywalka-armatura będą niemal identyczne.