Łazienka to miejsce, które zajmuje bardzo ważne miejsce w naszym codziennym życiu. Z tego powodu dbałość o czystość i higienę  niezaprzeczalnie wpływa na komfort podczas korzystania z niej każdego dnia. Efekt idealnie higienicznej łazienki możemy z łatwością osiągnąć, korzystając z bezrantowej misy WC marki Laufen.

Utrzymanie domu w nienagannej czystości to trudne i czasochłonne zadanie. Jeżeli w gąszczu codziennych obowiązków wciąż brakuje Ci czasu i wolałbyś, aby sprzątanie nie pochłaniało go zbyt wiele – już na etapie urządzania mieszkania lub domu stawiaj na innowacyjne produkty.

Technologia nieustannie się rozwija i rynek oferuje nowoczesne, przemyślane rozwiązania, zarówno ekologiczne jak i higieniczne. Jednym z takich innowacyjnych produktów sanitarnych są bezkołnierzowe misy WC. W porównaniu z tradycyjnymi, miski bezkołnierzowe mają szereg zalet mających ogromny wpływ na Twój komfort.

 

Miski bezrantowe – co to takiego?

Miski bezrantowe, zwane również bezkołnierzowymi, to dość świeży produkt na rynku sanitarnym. Jego unikatowość polega na prostej, przemyślanej konstrukcji. Brak obrzeża otaczającego miskę sprawia, że w muszli nie ma trudno dostępnych przestrzeni i zakamarków, w których mogłyby rozwijać się bakterie. Taką toaletę sprząta się szybko i łatwo – bez konieczności stosowania silnych, drogich detergentów, co jest ważne dla naszego zdrowia i środowiska.

Bezkołnierzowe miski WC - ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Specjalny kształt misy nie tylko ułatwia utrzymywanie jej w czystości, ale  w połączeniu z innowacyjnym systemem spłukiwania ma wpływ na zmniejszenie zużycia wody. Wypływająca woda spłukująca powierzchnię nie jest prowadzona pod zamkniętym z trzech stron kołnierzem, lecz płynie dynamicznie kanałem wokół misy. Wybierając  rozwiązanie bezkołnierzowe, dbasz zarówno o Swój budżet, jak i o środowisko.

 

www.laufen.pl

www.laufen.pl

 

Misy bezrantowe idealne nie tylko do domu

Ten nowoczesny model miski WC, świetnie spełni swoją funkcję zarówno w domowej łazience, jak i w toaletach publicznych, w których łatwość utrzymywania czystości oraz oszczędność wody stanowią priorytet. Misy bezrantowe to także najlepsze rozwiązanie w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym, np. w szpitalach.

Warto wiedzieć

Koncepcja misy WC bez kołnierza zrodziła się w Japonii. Japończycy, którzy słyną ze swojego upodobania do najwyższego poziomu higieny oraz zamiłowania to technologicznych innowacji, używają tego rozwiązania już od 2002 roku.

 

Nowoczesne wykończenie mis bezrantowych

Nowoczesna budowa misy bezrantowej ma wpływ nie tylko na jej lepszą funkcjonalność, ale i na estetyczny wygląd. Nieskomplikowana forma sprawia, że muszla prezentuje się elegancko i doskonale komponuje się z innymi elementami przestrzeni łazienkowej. Będzie ona zatem idealnie pasować do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym jak również do wszelkich innych aranżacji łazienkowych. Na rynku dostępnych jest wiele modeli mis bezrantowych o różnych kształtach, a każdy z nich zachwyca swoim stylem.

 

Miska WC bezrantowa – na przykładzie LAUFEN PRO RIMLESS

Bezkołnierzowa misa WC LAUFEN PRO RIMLESS to model, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Jego innowacyjny, efektywny system spłukiwania sprawia, że uruchomienie spłuczki gwarantuje skuteczność bez  nadmiernego zużycia wody – z pewnością docenią to osoby, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego.

Misa wykonana jest z zastosowaniem technologii LCC – LAUFEN CLEAN COAT. Jest to ceramiczna powłoka wyprodukowana na bazie krzemianów, która w procesie obróbki poddawana jest spiekaniu na tradycyjnym szkliwie. W ten sposób, powstaje idealnie gładka powierzchnia, na której nie osadzają się zabrudzenia i o wiele łatwiej i dokładniej są usuwane podczas spłukiwania. Sprzątanie muszli jest więc szybkie i łatwe.

 

www.laufen.pl

www.laufen.pl

 

Pomimo że koszt rozwiązania bezkołnierzowego może się okazać nieco wyższy niż w przypadku klasycznych mis WC, w  ogólnym rozrachunku ta opcja jest bardziej ekonomiczna, choćby ze względu na oszczędność wody, a co za tym idzie, mniejsze rachunki. Decydując się na bezrantową misę WC, będziesz cieszyć się czystością i komfortem każdego dnia, a Twoja łazienka zyska ekskluzywny wygląd!