Zmysłowe podejście do kąpieli pod prysznicem, innowacyjna technologia i znakomite wzornictwo – te trzy aspekty podsumowują ofertę marki Hansgrohe, zaprezentowaną na targach ISH 2019. Niemiecki producent wyprzedza trendy w branży łazienkowej – zobacz, jakie nowości mogliśmy zobaczyć w tym roku we Frankfurcie nad Menem!

Łazienka to nie tylko pomieszczenie, w którym kluczową rolę odgrywa funkcjonalność. Jest to przestrzeń mająca duży wpływ na nasz nastrój – to właśnie tam zaczynamy dzień, a po powrocie z pracy relaksujemy się w wannie lub pod prysznicem. Z tego powodu producenci obecni na ISH 2019 bardziej niż kiedykolwiek skupiają się na dopracowaniu wykończeń wyposażenia i akcesoriów do łazienki. Nie inaczej było w przypadku hansgrohe.

Personalizacja i kolory – najnowsze trendy według Hansgrohe

Jak wyjaśniał pan Rafał Hampel reprezentujący niemiecką markę, jedną z kluczowych nowości w ofercie stanowią wybarwienia kolorystyczne FinishPlus. „Tych innowacyjnych rozwiązań jest też bardzo dużo, ale to, co w tej chwili jest dominującym trendem na rynku, to kolory – to są w ogóle możliwości personalizacji (...) Dwie nowe linie – a właściwie linie, które już znamy: Metropol i Talis E – będą dostępne w [pięciu] kolorach.”

Baterie z wymienionych serii będą dostępne w modnych odcieniach takich jak Matt Black, Matt White, Polished Gold, Brushed Black i Brushed Bronze.

hansgrohe 2
Technologia w służbie wellness – czym jest Raintunes?

Zupełną nowością, która zrobi wrażenie na miłośnikach nowinek technologicznych i Internet of Things, jest Raintunes. To system sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, który umożliwia dopasowanie doświadczeń podczas kąpieli pod prysznicem do swoich codziennych nastrojów. Będzie więc można na ekranie smartfona dobrać temperaturę i ciśnienie wody, rodzaj strumienia, a nawet oświetlenie łazienki.
Jak wyjaśnia Rafał Hampel, produkt ten doskonale wpisuje się w trend cyfryzacji urządzeń wszelkiego typu. Niemal w każdym obszarze wspomagamy się dziś aplikacjami mobilnymi, które ułatwiają nam życie. Raintunes będzie wyposażony w różne scenariusze prysznicowe, dopasowane do codziennych nastrojów takich jak zmęczenie po treningu, napięcie po pracowitym dniu albo potrzeba wyciszenia przed snem.

Rainfinity – niekończący się relaks w 3 odsłonach

Prawdziwym hitem wśród nowych rozwiązań zaprezentowanych na targach jest innowacyjny system prysznicowy Rainfinity. Dzięki przemyślanej konstrukcji, oferuje on jeszcze bardziej relaksujące, zmysłowe doświadczenie kąpieli. W ręce użytkownika marka hansgrohe oddaje aż 3 rodzaje strumieni, maksymalnie dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Najciekawszym z nich jest PowderRain. Specjalnie skonstruowane dysze rozbijają strumień wody na mikrokrople, dzięki czemu powstaje cichy, delikatny deszcz.

hansgrohe 3
Zaprojektowana od nowa deszczownica, oryginalna półka z wbudowanymi dyszami oraz słuchawka zrobią wrażenie na tych klientach, którzy cenią sobie wysokiej klasy, nowoczesny design. Zgodnie z ostatnimi trendami, zastosowano tu wykończenie w kolorze białego matu, które nadaje łazience bardziej mieszkalnego stylu.

Zobacz naszą relację ze stoiska Hansgrohe na Targach ISH 2019 we Frankfurcie: https://youtu.be/8_JJ6gVZ7VU

 

 

Polecane produkty