Marka Hansgrohe słynie z oferty produktów, które zachwycają swoją estetyką i niezwykłą jakością. Nowa seria Novus jest wyjątkowo wszechstronna oraz atrakcyjna nie tylko ze względu na nieprzeciętną linię wykończenia, ale również na cenę. Baterie Novus wprowadzają do łazienek dynamikę, a ich łagodna linia oraz przejrzysta forma będzie ciekawym dopełnieniem wielu projektów.

Baterie wannowe, prysznicowe oraz umywalkowe powinny być ekologiczne i niezawodne. Nic nie stoi na przeszkodzie, by były jednak także wyjątkowe pod względem wzornictwa. Taka jest właśnie nowa linia produktów Hansgrohe ̶ Novus. Produkty z serii pasują do niemalże każdego modelu nowoczesnej ceramiki, a poszczególne strefy w łazience nabierają nowoczesnego i ekologicznego wyrazu. Jakie innowacyjne rozwiązania znajdziemy w Novus od Hansgrohe?

novus hansgrohe 1

Najważniejsze wyznaczniki serii:
1. Estetyka wykonania – w bateriach zachwycają bardzo klarownie przebiegające linie, są dynamiczne i nowoczesne, ograniczone do minimum. Szlachetny charakter baterii uzupełnia także wylewka, a całość wykonania wpływa na łatwość obsługi. Na uwagę zasługuje tu chociażby bateria Novus Loop, gdzie znajdziemy uchwyt pałąkowy – lekki, wykonany w zgodzie z nowoczesnym wzornictwem.
2. Wszechstronna oferta – Novus to różne warianty do wyboru, wiele możliwości aranżacji i dowolnego projektowania. Baterie pasują także do wszystkich głowic i główek prysznicowych marki Hansgrohe, przez co nie musimy się obawiać, że podczas montażu wybranego produktu, napotkamy na trudności.
3. iBox universal to element bazowy każdej baterii podtynkowej Hansgrohe. Sprawia on, że wymiana poszczególnej baterii jest możliwa w dowolnym czasie, a sama instalacja przebiega szybko i sprawnie.
4. Novus to seria, którą charakteryzuje naprawdę atrakcyjna cena. Wciąż możemy wybierać piękne produkty bez obawy, że konieczna będzie rezygnacja z oryginalnego wzornictwa.
5. Funkcje oszczędzania energii i wody CoolStart i EcoSmart oraz technologia AirPower, która zapewnia idealny kształt strumienia dzięki wzbogaceniu wody powietrzem oraz QuickClean, która oznacza szybkie czyszczenie i długą żywotność.

novus hansgrohe 2

Nowoczesne baterie do wyjątkowego wnętrza!

Produkty Hansgrohe od lat wybierane są do wnętrz, w których czuć posmak elegancji i wysmakowanego gustu projektanta. Ta seria także zachwyca, ponieważ w połączeniu z nowoczesną ceramiką tworzy naprawdę spójne i estetyczne wnętrze.

W asortymencie tej serii znajdziemy produkty do umywalki, prysznica, wanny czy bidetu, a co ważne produkty prysznicowe wspaniale skomponują się z Croma Select czy Crometta.

W strefie prysznica oraz wanny znajdziemy baterie jednouchwytowe do montażu natynkowego oraz podtynkowego, wraz z 4 otworowymi bateriami do montażu na brzegu wanny.

Baterie mogą także posiadać uchwyty pałąkowe – co wzbogaca je pod względem jeszcze większej lekkości oraz dynamiki. Natomiast do umywalki i bidetu znajdziemy baterie jednouchwytowe w czterech rozmaitych wariantach ComfortZone od 70 do 240 mm wysokości wylewki oraz 3-otworową baterię umywalkową oraz jednouchwytową do montażu na ścianie.

novus hansgrohe 3

Polecane produkty