Funkcjonalność jest jedną z ważniejszych kwestii podczas urządzania łazienek na miarę XXI wieku. Jednak obok tego zawsze stoi estetyka, którą powinna wyróżniać maksymalna elegancja i prostota formy. Właśnie takie połączenie oferują nowe produkty z serii MODO od marki KOŁO. Poznaj bidety i miski WC PURE!

Bidety i miski WC z ukrytymi przyłączami – MODO PURE

Choć produkty z kolekcji MODO od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością, marka KOŁO wciąż nie rezygnuje z poszerzania jej asortymentu. Teraz do rodziny MODO dołączyły dwa nowe produkty, które zachwycą Cię jeszcze większą funkcjonalnością i efektowniejszym wyglądem niż dotychczas. Mowa o zmodyfikowanych projektach miski WC oraz bidetu – teraz oba te elementy ceramiki sanitarnej dostępne są w wersji z ukrytymi przyłączami. Znajdziesz je pod nazwą PURE.

Jakie korzyści przynoszą ukryte przyłącza w aranżacji łazienki? Przede wszystkim dodają wyposażeniu minimalistycznego wyglądu, co jest bardzo cenione w szczególności w nowoczesnych projektach wnętrz. Idealnie gładka powierzchnia, prosta forma i higieniczna biel to jednocześnie połączenie, które z powodzeniem wykorzystasz w każdej łazience.

 

modo

 

Brak widocznych przyłączy to również mniej zakamarków, w których mógłby się gromadzić brud, bakterie i inne drobnoustroje. Takie rozwiązanie z pewnością docenią zatem również osoby, którym zależy na zachowaniu idealnej czystości łazienki – zarówno ze względów estetycznych, jak i higienicznych. Praktyczny i nowoczesny design – to właśnie tego oczekuje się od współczesnych aranżacji łazienkowych!

Technologia Rimfree – jeszcze higieniczniejsza ceramika sanitarna

Warto jednak zwrócić uwagę także na rozwiązania znane już z misek i bidetów z kolekcji MODO z widocznymi przyłączami. Jednym z nich jest z pewnością rewolucyjna technologia Rimfree, która w swoim projekcie wyklucza obecność kołnierza wewnątrz miski WC.

W miskach WC MODO i MODO PURE zastosowano design, który pozwala na efektywne spłukiwanie wody i oblewanie nią całej powierzchni ceramicznych ścianek, przy jednoczesnym pozbawieniu wnętrza typowych krawędzi, które znacznie utrudniają dostęp do całej powierzchni ceramiki. Oznaczało to zawsze większe komplikacje związane ze sprzątaniem łazienki – czyszczenie powierzchni pod kołnierzem było trudne, ponieważ niełatwo było dotrzeć do każdej szczeliny szczotką i detergentami, a ponieważ nie można było także zobaczyć efektów swojej pracy, cały proces się wydłużał. Nie mogłeś być bowiem pewien, że wszystkie szczeliny i zagłębienia poprawnie oczyściłeś.

 

modo 2

 

Brak kołnierza to natomiast brak podobnych zmartwień – całą powierzchnię możesz dokładnie obejrzeć i upewnić się, że została sprzątnięta prawidłowo i w misce WC nie pozostały żadne zabrudzenia, a całość jest skutecznie zdezynfekowana!

 

CZY WIESZ, ŻE...
Szybsze sprzątanie jest ekologiczne! Kiedy widzisz dokładnie, co musisz wyczyścić, zużyjesz mniej wody i detergentów, niż w przypadku szczelin, co do których higieny nie możesz być pewny. Dzięki technologii Rimfree dbasz zatem zarówno o precyzyjną czystość miski WC, ale i o środowisko.

 

Click2clean – wyższa funkcjonalność serii MODO PURE

Do misek WC PURE z kolekcji MODO możesz dobrać także idealnie dopasowane deski sedesowe, które również usprawnią Twoje łazienkowe porządki. Zastosowano w nich bowiem technologię Click2clean, która jednym kliknięciem pozwala na całkowite zdemontowanie deski, tak by zyskać dostęp do wszystkich powierzchni i zakamarków znajdujących się na co dzień pod nią. Ponowne założenie deski na miskę zajmie Ci zaledwie chwilę, więc możesz bez obaw zdejmować ją za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. Warto również wspomnieć, że deska sedesowa pasująca do miski WC MODO PURE jest wolnoopadająca i antybakteryjna, a zatem zapewnia wysoki komfort użytkowy, a przy tym dba o higienę wszystkich domowników.

Warto sięgać po nowoczesne rozwiązania, by zapewnić sobie i swoim bliskim najwyższą wygodę korzystania z sanitariatów, a przy tym móc cieszyć się idealnie eleganckim designem otoczenia.

Polecane produkty