Targi ISH we Frankfurcie obfitowały w nowości prezentowane przez różne marki zajmujące się produkcją wyposażenia łazienkowego. Ciekawe propozycje przedstawiła także marka Nikles od lat przodująca w innowacyjnych rozwiązaniach sanitarnych. Sprawdź, czym zaskoczyła nas w tym w tym roku!

 

Globalne podejście do kwestii łazienki od Nikles

Marka Nikles tworzy produkty uniwersalne – takie, które dobrze sprawdzą się w łazienkach i będą zachwycały jednocześnie swoją funkcjonalnością i efektownym wyglądem. O koncepcji takiego dualizmu w podejściu do wyposażenia sanitarnego opowiadał sam Gerhard Nikles:

Mamy w swojej ofercie estetyczne, dobrze wyglądające produkty, które sprawdzą się na całym świecie. Odwiedzali nas Amerykanie, Rosjanie, Chińczycy. Ogólnie oferujemy bardzo dobre rozwiązania projektowe. Z drugiej strony nie lubię skupiania się na samym designie, bo sam design jest jedynie powierzchowny. Oferujemy więc również doskonałe, bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne (…). Zgodnie z tą koncepcją marka Nikles zaprezentowała kilka interesujących nowości – skupiono się nie tylko na nowych kolorach, ale i bardziej zaawansowanych konstrukcjach przedmiotów codziennego użytku, np. głowice prysznicowe.

 

nikles

 

Głowice prysznicowe – czym zaskakuje Nikles?

Jak mówił Gerhard Nikles, ich marka stawia na rozwój technologii, nie zaś jedynie na efektownie wyglądające wyposażenie łazienki. Dlatego też na targach ISH można było poznać aż 3 nowe technologie zastosowane w głowicach prysznicowych:

  • Dropless – ta technologia pozwala na całkowite odcięcie dopływu wody do głowicy słuchawki prysznicowej, dzięki czemu po użyciu nie trzeba się przejmować, że z baterii będzie stale kapała woda, co byłoby równie nieekonomiczne, co nieekologiczne;
  • Silk Spray – ta technologia ma na celu zapewnić użytkownikom jeszcze większy komfort niż dotychczas. Silk Spray to jedna z funkcji słuchawki prysznicowej zapewniająca maksymalnie delikatny strumień wody, tak miękki, że przyrównywany do jedwabiu subtelnie otulającego skórę;
  • Kontrola ciśnienia wody – dzięki tej technologii masz z kolei pewność, że Twoja głowica będzie działała bezawaryjnie. Chroni ona bowiem słuchawkę przed zbyt wysokim ciśnieniem wody w korpusie urządzenia, które mogłoby skutkować uszkodzeniem dyszy, szczególnie jeśli ta będzie się zatykała pod wpływem twardej wody.

 

nikles2

 

Każda z funkcjonalności została wprowadzona po to, by użytkownicy łazienek mogli być jeszcze bardziej zadowoleni z funkcjonalności strefy kąpielowej. Nikles nie zapomniało jednak także o miłośnikach dobrego stylu!

CZY WIESZ, ŻE... Marka Nikles została założona w 1982 roku przez Gerharda Niklesa. Początkowo skupiona była jedynie na produktach hydraulicznych dystrybuowanych do Szwajcarii i Włoch.

Wyjątkowy design nowoczesnej łazienki z Nikles!

Nikles bierze pod uwagę wszystkie potrzeby swoich klientów – marka przygotowała także akcesoria, które będą perfekcyjnie korelowały z designerskimi wnętrzami stawiającymi na oryginalność i unikatowość. Wyjątkowe deszczownice w kształcie kuli z podświetlanym elementem oraz ciekawie wygiętym ramieniem to tylko jedna z niezwykłych propozycji Nikles, ale prawdziwą furorę jak zawsze, zrobiły słynne panele kaskadowe w kształcie ust – jeden ze znaków rozpoznawczych marki!

 

nikles3

 

Dostępne są w czerwonym, czarnym i srebrnym kolorze, aby można je było łatwo dopasować do wystroju otoczenia. Jak zawsze jednak doskonały, współczesny design idzie tu w parze z najwyższą funkcjonalnością – z ustami Nikles zyskasz jeszcze wyższy komfort codziennych kąpieli! Natrysk kaskadowy z inteligentnym rozprowadzaniem wody spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na targach ISH we Frankfurcie nie mogło zabraknąć także dobrze znanej serii baterii łazienkowych Nikles Carbon. Armatura wykonana z włókna węglowego o strukturze plastra miodu jest trwała i lekka, a przy tym ekologiczna, a więc z powodzeniem mogą sięgnąć po nią osoby mające na uwadze dobro środowiska. Kolekcja obejmuje wszystkie niezbędne elementy wyposażenia łazienki – od baterii umywalkowych i bidetowych, przez słuchawki prysznicowe, aż po akcesoria, takie jak kubki czy mydelniczki. Jak zwykle w przypadku produktów Nikles, i w armaturze Carbon możesz liczyć na niebanalną stylistykę – połączenie węglowej czerni z eleganckimi metalicznymi wykończeniami to wzór nowoczesności i odpowiedź na aktualne trendy.

Zobacz naszą relację ze stoiska Nikles na Targach ISH 2019 we Frankfurcie: https://youtu.be/WwYe5_bu5Hs  

 

Polecane produkty