Zdecydowanie zbyt lekceważąco podchodzimy do wyboru funkcjonalnych misek WC. Tymczasem, warto zatrzymać się nad tym tematem nieco dłużej. Dlaczego? Chociażby ze względu na obszerną możliwość przebierania w ofertach takich, jak Cleanet Riva – czyli toalet myjących o funkcjach, które zadziwiają nawet bardzo wymagających użytkowników.

Jak działa inteligentna toaleta? To proste. Zaawansowana technologia Cleanet Riva w połączeniu z bardzo nowoczesnym wykończeniem sprawiają, że łatwiej i przyjemniej jest dbać o codzienną higienę.

Obsługa toalety myjącej – czy na pewno skomplikowana?

W przypadku toalety Cleanet Riva łatwość obsługi to zdecydowany plus urządzenia. Pomimo najnowszej generacji oraz rozwiązań, które mogłyby się wydawać skomplikowanymi, z możliwości toalety korzysta się bardzo łatwo. Dlaczego?
Wszystko za sprawą opracowanych funkcji, które łączą się i pozwalają użytkować produkt w naprawdę wysokim standardzie higieny.
Zacznijmy od czyszczenia – łatwość w utrzymaniu czystości zapewnia funkcja oczyszczania termicznego, umieszczona w instalacji wewnętrznej toalety. Niezawodna jest także opcja odkamieniania, która gwarantuje utrzymanie toalety w niezawodnym stanie przez wiele lat użytkowania.
Ale to nie wszystko, co zaproponowano w kwestiach utrzymania higieny. Ważna jest tu także funkcja automatycznego oczyszczania powietrzem z filtrem węglowym.
Sama misa jest zresztą wykonana tak, by zabrudzenia nie osadzały się w drobnych zakamarkach. Technologia bezkołnierzowa Rimless i powłoka Laufen Clean Coat – zapobiegają osadzaniu się nieczystości na ceramice. „Kropką nad i” jest tu także wolnoopadająca deska, która jest wyjątkowo przyjemnym udogodnieniem podczas codziennego korzystania z toalety. Prawda, że nie lubisz, gdy zamykanie toalety trzaska o deskę?

Jak wizualnie prezentuje się toaleta myjąca?

Ten model jest wyjątkowo nowoczesny, prosty, a przy tym niezwykle funkcjonalny. Choć wykończenie miski jest minimalistyczne to nie ujmuje jej elegancji. Jak we wszystkich projektach tej marki niezwykła elegancja wyznacza zupełnie nowe standardy wykończenia misy. Wszystkie elementy technologii oraz instalacji nie są widoczne na zewnątrz, a takie elementy, jak pokrętła wykonano ze stali nierdzewnej.

Wysoki poziom higieny w połączeniu z takim wykonaniem sprawiają, że jest to produkt o niebywałych walorach estetycznych.

Jak obsługiwać Cleanet Riva?

Toaletę można użytkować w dwojaki sposób. Na co dzień wystarczy poruszyć pokrętłami wykonanymi ze stali nierdzewnej, zaś do dyspozycji wymagających użytkowników jest również pilot z ekranem dotykowym, który ułatwia wybranie określonych funkcji.

cleanet
Jakie to możliwości?
W toalecie można ustawić delikatny strumień dla kobiet, włączyć oświetlenie LED z funkcją sygnalizacji, a wszystko przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.
Czy toaleta myjąca jest dla Ciebie? Przekonaj się odwiedzając nasz salon lub oglądając film produktowy. Chętnie opowiemy o tym urządzeniu więcej, podczas prezentacji w jednym z naszych salonów.