Kąpiele pod prysznicem wielu osobom kojarzą się z dużą przyjemnością, szczególnie te zażywane przy zastosowaniu deszczownicy. Czy wiesz, że możesz z codziennej higieny wyciągnąć jeszcze więcej radości, wybierając głowice natrysku marki Nikles? Poznaj innowacyjne technologie Technolight oraz Quadrolight i zobacz, jak unowocześnić strefę prysznicową!


Wyjątkowa atmosfera kąpieli z Nikles Technolight i Quadrolight


Deszczownice coraz częściej pojawiają się w kabinach prysznicowych i strefach natryskowych typu walk-in. Wynika to z bardzo przyjemnych odczuć, jakie dają rozproszone, delikatne krople, przypominające ciepły deszcz. Dzięki nim codzienne zachowanie higieny staje się wyczekiwanym momentem dnia, a nie koniecznością. A czy wiesz, że podczas zażywania prysznica możesz zapewnić radość nie tylko zmysłowi dotyku, ale również wzrokowi? 

natrysk z oświetleniem LED

Głowice natrysku Nikles Technolight i Nikles Quadrolight są na to najlepszym dowodem. Delikatne światło LED będzie spływało na Ciebie razem z wodą, tworząc niepowtarzalny klimat – intymny, nieco magiczny i ułatwiający odprężenie się po trudach całego dnia. Światło będzie nie tylko kojące dla zmysłów, ale też bardzo praktyczne – najczęściej w strefach kąpielowych nie montuje się żadnych lampek, ponieważ wymaga to wybrania modeli odpornych na bezpośrednie działanie wody. Tutaj masz do czynienia ze źródłem światła, któremu nie tylko wilgoć nie szkodzi, ale jest jego motorem napędowym. Do zasilania diod LED znajdujących się w głowicach Nikles Technolight i Quadrolight nie potrzeba bowiem prądu – wystarczy działanie energii wodnej!


Oszczędność bez konieczności rezygnowania z komfortu


Doskonałą wygodą codziennych kąpieli możesz cieszyć się bez wyrzutów sumienia – nawet jeśli masz na uwadze dobro środowiska. Po pierwsze, nie musisz korzystać z energii elektrycznej, by zapewnić sobie przyjemne światło do pielęgnacji ciała. Po drugie, podczas zażywania prysznica zużyjesz dokładnie tyle wody, ile jest to konieczne, by zadbać o Twój komfort. Dzięki systemowi inteligentnej dystrybucji strumień będzie przyjemny i mocny, ale jednocześnie ekonomiczny.  Zadba o to również zastosowany w głowicach Nikles ogranicznik przepływu.

kwadratowa głowica natrysku LED


Oszczędzanie wody powinno mieć ogromne znaczenie dla każdego – szczególnie w ostatnich latach, gdy kryzys hydrologiczny ciągle się pogłębia. Jednak musisz pamiętać, że ekonomiczne używanie wody z kranu przyniesie bezpośrednie korzyści także Tobie – rachunki za media będą o wiele mniejsze, a Twój portfel grubszy.


Poznaj pozostałe zalety głowic Nikles


Głowice Nikles spełniają wszystkie wymagania, by zyskać miano nowoczesnego wyposażenia łazienkowego. Co świadczy o ich wyjątkowości poza światłem LED i ekonomicznym działaniem?

  • Efektowny design – głowice Nikles cechują się bardzo uproszczoną formą. Jeden z modeli jest okrągły, drugi zaś kwadratowy. Obie wersje mają wymiary 300 x 300 mm, co zapewnia szeroki zasięg kąpielowym strugom. Głowice natryskowe hołdują więc doskonałej symetrii i mają niemal ascetyczny charakter – gładkie powierzchnie, regularnie rozłożone dysze i proste uchwyty mocujące. Wszystko to sprawia, że głowice Nikles Technolight i Quadrolight bez trudu wpasują się w wystrój nowoczesnej łazienki.
Nowoczesna głowica natrysku
  • Technologia Easy-to-Clean – z pewnością wiesz, jak trudno jest doczyścić osady z kamienia i mydła pozostające na gładkich powierzchniach armatury. Wiedzą o tym również projektanci Nikles, którzy stworzyli specjalną technologią Easy-to-Clean. Dzięki niej wymycie głowic Nikles i zapewnienie im idealnego połysku to tylko formalność.
  • Uniwersalność – głowice Nikles utrzymane są w barwie chromu, która jest najpopularniejszym kolorem dla łazienkowej armatury. Dzięki temu głowicę bez trudu dopasujesz do swojego systemu natryskowego i baterii zamontowanej pod prysznicem.

Decydując się na głowice Nikles, odmienisz wizerunek swojej strefy kąpielowej i zadbasz o własny komfort. Już teraz wybierz je do swojej łazienki, by karmić zmysły podczas codziennej pielęgnacji ciała.
 

Polecane produkty