Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Czerń w łazience - Nikles Carbon

 

Czym charakteryzuje się łazienka na miarę XXI wieku? To przede wszystkim pomieszczenie w pełni funkcjonalne, ale także takie, które swoim wystrojem zachęca do tego, by spędzać w nim czas. Taką aranżację - łączącą w sobie elegancję i doskonałą praktyczność - stworzysz za pomocą elementów kolekcji Nikles Carbon.

Czarne wyposażenie łazienki to rozwiązanie dla osób chcących podkreślić jej niepowtarzalny charakter, które zachwyci zarówno Twoich domowników, jak i odwiedzających Cię gości. Łazienka wyposażona w takie elementy będzie kojarzyć się nie tylko z praktycznością, ale także perfekcyjnym stylem. Seria Carbon powstała przy wykorzystaniu lekkiego ale bardzo wytrzymałego materiału - włókien węglowych. To one właśnie nadają produktom kolor wyrazistej, matowej czerni.

Ta uniwersalna czerń w połączeniu z bielą czy kolorami pastelowymi to trend, który zjednuje sobie coraz szersze grono entuzjastów. To właśnie dla nich powstała seria Nikles Carbon, składająca się z czarnych baterii umywalkowych, bidetowych, prysznicowych, wannowych i głowic natrysku, które dopełniają wyjątkowe dodatki. Czarne akcesoria łazienkowe Nikles doskonale prezentują się zarówno w zestawie z czarną armaturą jak i jako oddzielny akcent.

 

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ >